18 EYLÜL 2018 – KOCAELİ ALTILISI

18 Eylül 2018 SALI günü KOCAELİ KARTEPE Hipodromu’nda 7 Koşulu gece yarış programı ekranlara gelecektir. ALTILI GANYAN Oyunu 2. Koşu ile saat 19:00’da başlayacaktır.

18 Eylül Salı KOCAELİ 33. Yarış gününde 7 koşulu program bulunmaktadır… 18 EYLÜL 2018 (18.09.2018) Kocaeli at yarışı tahminlerine geçelim…

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arapların 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde ki HANDİKAP-17 yarışıyla birlikte ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 4 – KASMANBEY vermiş olduğu ara dezavantaj olarak gözüksede, iyi bir hazırlık evresi geçirdi ise dinçlik yarışı çıkarabilir. 5 – GÜLENYÜZ , 7 – BABASEYFİ ve 10 – UZUN BEY hata kollayacak isimler olarak çalışmalarımda gözükmektedir. Sürpriz yazacak yarışseverler 9 – AKALP ve 8 – MELEKSİMA‘ya kuponlarında yer verebilirler.

3. KOŞU: GÜNÜN GANYANI 2 Yaşlı 12 İngiliz atının katılacağı MAIDEN koşu ise 1400 metrelik kum piste ekranlara gelecektir. BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturan bu yarışta; Şöyle bir galoplara göz attım 1 – GIANGIO COMO , 2 – IVOR , 5 – APRIL BLESSING ve 10 – LIVE EMBER öne çıkan safkanlar oldular… 11 – NİLGÜN ABLA , 12 – PADDY , 8 – HARPUTLU LADY ve 7 – DEEP WATER ekledik mi sanırım bu ayağı kapalı bir hale getirmiş oluyoruz… Artık öyle ki MAIDEN koşular ürkütücü olmaya başladı… Galoba göre mi, biniciye göre mi yoksa orjine göre mi ayırt ederek yazalım diyoruz… Bir bakıyoruz ilgisiz alakasız dışarıda bıraktığımız safkanlardan birisi el kol sallayarak fotoyu geçiyor. O yüzden ne kadar zor gördüğümüz MAIDEN koşular var ise, çok at yazarak geçmekte fayda var diye düşünüyorum… Bizlerin de gözünden kaçan isimler olabilir, lütfen sizler aşağıdan kupon paylaşırken kendinize özgü yatıracağınız tahminleri yazınız ve yarışseverlerin faydalanmasını sağlayınız.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin 1500 metrelik kum pistte ki KISA VADE-6 mücadelesi ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1 – CAMBODIA uyumlu pilotu Erhan YAVUZ idaresinde bir kez daha birinciliğe adını yazdırmasını beklediğimiz safkandır… Sürpriz arayan olursa; 5 – INSOMNIA kuponunda yer versin derim… 

5. KOŞU: 1400 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz ŞARTLI-4 koşuya; 3 Yaşlı 8 Arap atı katılacaktır… ÜÇLÜ GANYAN oyununun başlangıç ayağı olan bu mücadelede; 1 – BALASAGUN , 2 – ALPERENCAN , 3 – KARAİBO ve 4 – ALGANTAY (5 ile eküri) şanslı gördüğüm isimlerdir. 

6. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz safkanların 1500 metrelik kum pist çekişmesiyle birlikte tabela ayağı ekranlara gelecektir. 7 atın katılacağı ŞARTLI-4 yarışta; Zor bir mücadelenin ortasında riskli bir tek seçeceğim… 1 – FAST NAVY günün ilk bankosu olarak kuponlara önerimdir… Hışman ÇİZİK umarım beni yanıltmaz… Galoplarını da bir o kadar özenle yapmış bu safkanı burada daha önceden de getirdiği gibi, birinciliğe taşımasını bekliyorum.

7. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16 koşusu 1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilecektir. KOCAELİ’de günün son ayağını oluşturan bu mücadelede; KOCAELİ’de güzel bir seri yakalayan 6 – RINALDO son koşusunda İSTANBUL’da Halis KARATAŞ ile favori çıktı ama yarışta dışarıya açılarak binicisini  de üstünden attı… Ya günün de değildi ya da binicisini sevmedi… Bu defa A. KAÇMAZ idaresinde, sevdiği pistte start alıyor. Umarım son koşusunda ki talihsizliği tekrar bir daha yaşamaz ve beklenilen yarışı sergileyerek fotoya uzanır.

18 EYLÜL 2018 – KOCAELİ ALTILI ŞABLONU  Kocaeli banko yarış tahmini

1.AYAK:  4 – KASMANBEY // 5 – 7 – 10 // 9 – 8

2.AYAK:  1 – 2 – 5 – 10 // 11 – 12 – 8 – 7

3.AYAK:  1 – CAMBODIA // 5

4.AYAK:  1 – 2 – 3 – 4

5.AYAK:  1 – FAST NAVY (BANKO)

6.AYAK:  6 – RINALDO (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.