18 EYLÜL 2016 – İSTANBUL ALTILISI

PAZAR günü İSTANBUL'da 9 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 1. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile Saat: 14:00'da, 7’li Plase ve 7’li Ganyan 3. Koşu ile Saat: 15:00’da, 2.Altılı Ganyan oyunu ise 4. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim… 

18 Eylül Pazar günü yapılacak olan İSTANBUL gece yarışları 9 koşu programıyla ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışları; 5. Koşu'da "LALE KOŞUSU" , 6. Koşu'da "VELİEFENDİ KOŞUSU" , 7. Koşu'da "VALA SİDAR KOŞUSU" ve 8. Koşu'da "PROF. AZİZ ERGİN KOŞUSU" olacaktır. 18 EYLÜL 2016 (18.09.2016) İstanbul at yarışı tahminlerimiz ise şu şekildedir;

1. KOŞU – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)1600 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek olan 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-3 mücadelesinde; 6 – HATİCE etkili jokeyi ile bu defa kazanmaya en yakın safkan olarak karşımıza çıkıyor. Olur da eksik koşu sergiler ise; 1- ATILIM ve 4 – HALİME HANIM ciddi rakipleri olup hata affetmeyecek isimlerdir. Sürpriz arayışına daha ilk ayaktan girecek olan var ise; 5 – SİGNORA ve 2 – BURCUTAY'ı kuponlarına yazabilirler.

2. KOŞU4 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-4 yarışı ise 2100 mt.'lik çim pistte ekranlara gelecektir. 2 – ASLANSÜTÜ ve 3 – ESRAR DEDE ikilisini önplanda tutuyorum. Küçük kuponlar da bu iki safkan yeterli olacaktır. Rakip eklemek isteyen yarışseverler ise; 5 – ZİLZAAL ve 4 – HAYAL DÜNYASI'nı değerlendirmeye alabilirler.

3. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR)İSTANBUL'da günün ilk MAIDEN mücadelesi ile YEDİLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. Son üç yarışında S. KAYA idaresinde start alan 2 – AĞRI DAĞI FIRTINASI artık MAIDEN'ın yollarını daha fazla aşındırmadan potoya uzanmalıdır düşüncesindeyim. Tabi MAIDEN mücadeledir, neyin ne olacağı da bazen belli olmuyor maalesef. Bu yüzden yine burada ben rakiplerini sizlere vereyim. Dileyen değerlendirir, dileyen şansına güvenip tek atar… Yapmış olduğu galoplarını beğendiğim ve son koşusunda bu mesafede start almış olan 7 – KARAGÜLÜM ciddi rakip olacaktır. 3 – AKSAKAL ve 9 – TETİNA sonraki şanslı gördüğüm safkanlardır.

4. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesi ile VELİEFENDİ Hipodromunda 2. ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 8 – VOLİ kazanmasını beklediğim safkandır. Sürprizi ise 9 – TOYGAR yapabilir, dikkat…

5. KOŞU: "LALE KOŞUSU" ile günün ilk önemli yarışı 4 ve Yukarı Arap safkanların KV-21 mücadelesiyle gerçekleştirilecektir. 1600 mt.'lik çim pistte izleyeceğimiz bu koşuda; Biraz risk alıp 8 – YİĞİTEFEKAAN'ı günün ilk bankosu olarak önermek istiyorum. Halis KARATAŞ ile start alacak olan YİĞİTEFEKAAN bence rakiplerini uygun kilosu ile avlayacaktır… Yeterki startta oyalanmasın, düzgün bir çıkış yapsın yeter…

6. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların GR-1 mücadelesi ile "VELİEFENDİ KOŞUSU" ekranlara gelecektir. 2800 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek olan bu zorlu ve heyecanlı koşuda; AHMET ÇELİK ile piste çıkan 9 – SERHANTAY'ı burada günün bir diğer bankosu olarak önermek istiyorum. 

7. KOŞU: "VALA SİDAR KOŞUSU" ile 3 ve Yukarı İngilizlerin KV-6 yarışını 2200 mt.'lik kum pistte izleyeceğiz. 4 – ARTIC MAN yine burada ilk tuttuğum isim olup rakipleri; 2 – PARLERA ve 5 – RYAN AREL ciddi takipçileri olacaktır. En ufak hatasında yarışa ağırlığını koyabilecek bu safkanlar geniş kuponlara yazılmadan geçilmemelidir.

8. KOŞU: Günün son önemli yarışı olan "PROF. AZİZ ERGİN KOŞUSU" 3 Yaşlı İngiliz atların KV-7 mücadelesi ile gerçekleştirilecektir. 1300 mt.'lik çim pistte ekranlara gelecek olan bu koşuda; 5 – MANDARİN ve 1 – MISAE ikilisi ufak kuponlarda yeterli olacaktır. Sürpriz arayıp burada favorileri devirmek isteyenler ise; 4 – HIZ DELİSİ ve 2 – BOBUSHKA'ya kuponlarında yer verebilirler…

9. KOŞU: Nihayet son ayağa gelebildik… Program çok zevkli. Gerçekten artık böyle zevkli programlara hasret kalıyoruz… Nedense İSTANBUL programları bambaşka… Çevremde hep soruyorum ya bugün burası şu gün şurası var… Ne dersiniz? İSTANBUL hariç oyun yapmayan yarışseverler tanıyorum. Neden diyorum? Bir düzgün kalan İSTANBUL var diyen çok insan var… Ya attır diyorum arkadaş orada da koşuyor burada da kendini mi şartlıyorsun sen diyorum? Hayır diyor, ben İSTANBUL harici oyun yapmam… Yani bunu neden söylüyorum, gerçekten şöyle yakın geçmişe baktığımızda fazla uzağa gitmeyin yakınınıza…. İZMİR çok güzel programdı, ANKARA çok güzel programdı… Ama maalesef oynayan kitle sayısı azalmaya başladı. Çünkü ya hep mi SÜRPRİZ olur arkadaş dedirten koşular çıkıyor karşımıza… E haliyle böyle olunca insanlar da tek program tek kupon yaparım mantığı ile İSTANBUL'a bakıyorlar… Diyarbakır ve Elazığ'ı katmıyorum zaten hiç… Onlara tahmin verirken de hep söylerim önceliğiniz kendi atlarınız olsun diye. Oralarda altılı bulmak, denizde oltasız balık yakalamak gibi birşey… Ya sizler de oynuyorsunuz bizlerde ama gerçekten şunu anladım İSTANBUL olunca bambaşka oluyor. Son zamanların en gözde programı İSTANBUL oldu. Geçmiş zamanlarda çevremden biliyorum ANKARA, İZMİR ve İSTANBUL yoğun ilgi vardı. İZMİR'e bakıyoruz sürpriz sürpriz açıyor, ANKARA'ya bakıyorum olmadık bir at tevziyi belirliyor… E kardeşim bizde harçlık peşindeyiz, bu oyundan zengin olmak istemiyoruz ya… Harçlık alabileceği programlara bakıyor insan.. Niye uğraşsın ki SÜRPRİZ atlarla falan filan… Burada yayınlanan şablonlar hep küçüktür, yarışseverin de kendisi at ekleyebilmesi için uygun şekilde verilir. Onları değerlendirerek, kendi tuttuğunu safkanları ekleyip güzel kurgular çıkarmanız amacıyla yapılmış sitedir. Yoksa burada HER GÜN ALTILI TUTTURMA GARANTİSİ VERMİYORUZ… Öyle bir yer var ise zaten altılı tahmini vermez, kendisi oynar, kendisi kazanır… Neyse gene laf lafı açtı fazla uzatmadan günün son MAIDEN mücadelesini de verelim siz de rahatlayın… 7 – KIZIMDİLŞAH ve 8 – YÜKSEK UÇUŞ kazanmaya yakın gördüğüm ikilidir. Rakipleri ise; 2 – CANBULAN ve 1 – ASTRONOT değerlendirmeye alınabilir.

18 EYLÜL 2016 – İSTANBUL BİRİNCİ ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 6 – HATİCE // 1 – 4 // 5 – 2
 2. AYAK: 2 – 3 // 5 – 4
 3. AYAK: 2 – AĞRI DAĞI FIRTINASI // 7 // 3 – 9
 4. AYAK: 8 – VOLİ // 9
 5. AYAK: 8 – YİĞİTEFEKAAN (BANKO)
 6. AYAK: 9 – SERHANTAY (BANKO)

18 EYLÜL 2016 – İSTANBUL İKİNCİ ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 8 – VOLİ // 9
 2. AYAK: 8 – YİĞİTEFEKAAN (BANKO)
 3. AYAK: 9 – SERHANTAY (BANKO)
 4. AYAK: 4 – ARTIC MAN // 2 – 5
 5. AYAK: 5 – 1 // 4 – 2
 6. AYAK: 7 – 8 // 2 – 1
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.