Beklenilen oldu. 1. ALTILI zaten cepteydi… 2. ALTILI'da sürpriz olmadan 34 TL'lik bir ikramiye ile sonlandı. Lakin AYNI ZAMANDA 7'li GANYAN'da CEPTE bizim onuda hatırlatalım… 7'li GANYAN'da hatrı sayılır harçlık verdi 120 Lira kısa günün karıdır… Yine 2 BANKO ile ve sizlere sunulan küçük şablonla başarılı bir sonuç elde etmiş olduk. Tutturan dostları tebrik eder, daha büyük ikramiyeleri kazanmanızı temenni ederiz. Bugün tam MİSLİ ALTILI yapanların günü oldu. Gerçekten yılda 1 defa denk gelir onu da tam belirlemek nokta atışı yaparak bulmak lazım. Ama dediğimiz gibi İSTANBUL güzel programlara ev sahipliği yapıyor. Bu yüzden hem biz tahmin yazarken sıkılmıyoruz, hem siz oynarken eğleniyorsunuz. İSTANBUL bambaşka ARKADAŞ… Az vermiş, çok vermiş… Zevkli yarışlar izleyebiliyorsanız gerisi hikaye…

18 EYLÜL 2016 – İSTANBUL ALTILI TAHMİNİMİZ

HEM 7'Lİ GANYAN HEM 1. ALTILI HEM DE 2. ALTILI CEPTE !!! İSTANBUL 

adsiz

 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.