Güzel program demiştik… Başarılı bir sonuçta elde etmiş olduk. Bizim TAHMİN ŞABLONUNU "MİSLİ" değerlendirenler az buçuk bir şeyler kazanmıştır diye ümit ediyoruz. Evet ALTILI GANYAN çok az verdi. Normali de buydu zaten. Çok ağır AGF ler vardı… Bize göre AGF diyelim. 2 KAFA ATIMIZ ve 2 BANKOMUZ 1. ALTILI GANYAN'da geldi… Nasipse bakalım 2. ALTILI'yı da sizlere buldurmak istiyoruz… Devam ettiği için ona şuan bir şey yazamıyorum. 18 EYLÜL 2016 İstanbul Altılı tahminimizin 1. ALTILI Şablonunu doğru tahmin ederek 30 TL gibi bir rakam verdi ama biz rakamlara takılmıyoruz… Nerede 4 TANE TEK atılabilecek atları yazdık… Ama gidişat o ki 2. ALTILI'da pek fazla birşey vermeyecek sanırım. TAM MİSLİLİK ALTILI imiş bugün.. İnşallah değerlendiren dostlar çıkmıştır. Bizler üçüne beşine bakmayız. Tahminler kaliteli ise buradaki yarışseverlere faydalı olabiliyor isek o bize yeter… Bir teşekkür etmek, sizlerin bizlerin yanında olduğunuzu hissettirmeniz yeterli olacaktır. Bunları değerlendirip misli oynayanlar 30 liranın kat kat fazlasını kazanmışlardır diye düşünüyorum…

18 Eylül 2016 – İSTANBUL ALTILISI

adsiz

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.