18 EKİM 2016 – KOCAELİ ALTILISI

SALI günü Kocaeli'de 8 koşulu bir at yarışı programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. Koşu ile saat: 18:00'da, Altılı Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Altilim.net olarak şansınızın her daim yanınızda olmasını dileriz…

SALI günü KOCAELİ hipodromu 8 koşulu gece programına ev sahipliği yapacaktır. 18 EKİM 2016 (18.10.2016) Kocaeli at yarışı tahminlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

1. KOŞU: Günün ilk koşusu ile KOCAELİ'de 1. ÜÇLÜ GANYAN oyunu için start verilecektir. 4 ve Yukarı Arap atların katılımı ile gerçekleştirilecek olan ŞARTLI-4 mücadele 1900 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. 4 – KIRMANŞAH ve 1 – AKGİRAY kazanmaya en yakın ikili olarak gördüğüm safkanlardır. 6 – TORNACI ve 3 – EFEKAN sonraki şanslı isimlerdir…

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile YEDİLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. İlk yarışında 1.17.68'lik derecesi ile pistten ayrılan 3 – JİMFED koşunun ağır favorisi olacaktır. Ama MAIDEN koşu olmasından ötürü geniş kuponlara; 7 – KİM , 6 – HENDEK PRENSİ ve 1 – APACHE KHAN yazılabilir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 ve Yukarı İngiliz safkanların katılacağı ŞARTLI-5 yarış ile KOCAELİ'de ALTILI GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 3 – BALBALLILI öncelikli olarak şans verilmesi gereken safkan olduğunu düşünüyorum. Bu mesafelerde başarılı yarışlar çıkartmaktadır. Altılı başlangıç ayağı olmasından dolayı kafadan teslim olmama adına; 5 – DECOLTE , 6 – HAŞMET ve 4 – HERO ADMIRAL geniş kuponlara eklenebilir.

4. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1 – EL MIRADOR ve 2 – OĞLUM OZAN ikilisi yeterli olacaktır. Sürprizi ise 6 – EZOP KAHRAMANI yapabilir, dikkat.

5. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN mücadelesi DÖRTLÜ GANYAN'ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 2 – HOGWARTS ve 4 – MODEL OĞLU koşuda öncelikli olarak tuttuğum safkanlardır.

6. KOŞU: 1400 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz 3 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-15 mücadelesinde; 3 – MASTAR KIZI günün ilk bankosu olarak önereceğim isimdir.

7. KOŞU: ​KOCAELİ'de tabela ayağında start alacak olan 3 Yaşlı Arap safkanların 1200 mt.'lik kum pistteki ŞARTLI-4 mücadelesini izleyeceğiz. Start aldığı üç koşusunda da pistten birincilik ile ayrılan 5 – ZEYTİNBAĞI alternatif banko olabilir. En ciddi rakibinin ise 2 – YEŞİLMASKE olacağını düşünüyorum.

8. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-14 mücadelesi ile KOCAELİ'DE günün son startı verilecektir. 7 – KOÇALİ günün bir diğer bankosu olarak sizlere önerebileceğim safkandır.

18 EKİM 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 3 – BALBALLILI // 5 – 6 – 4

2.AYAK: 1 – 2 // 6

3.AYAK: 2 – 4

4.AYAK: 3 – MASTAR KIZI (BANKO)

5.AYAK: 5 – ZEYTİNBAĞI // 2

6.AYAK: 7 – KOÇALİ (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.