Loading...

18 ARALIK 2015 – KOCAELİ ALTILISI

18 ARALIK 2015 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 18 Aralık 2015 CUMA günü At Yarışı programında 7 koşu bulunmaktadır. 6‘Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 18:30 başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : KOCAELİ’de altılı ganyan ayağına banko ile başlamak istiyorum. Burada gerek handikap puanı olarak gerek yarışlarda daha ağır safkanlarla bir araya gelen 1 – BABASEYFİ rahat bir birincilik ile fotoya uzanmasını bekliyorum. Rakip yazmak isteyenler ise; 2 – HALİKARNAS ve 3 – TULUYHAN’ı önerebilirim.

3. KOŞU: 7 – IAN TAPP , 10 – RACLETTE , 4 – BLUE LIFE , 9 – DIPSOMANIA ilk önereceğim atlardır. Bunların haricinde dikkat edilmesi gereken safkanlar ise; 1 – ÇALIŞKAN ve 3 – SOYBAŞ ilk defa KOCAELİ pistine gelmektedirler. İstanbul Sentetik pistten sonra KOCAELİ pistinde bakalım ne yapacaklar. Ağır kilolarına rağmen ben bu iki safkanın da kuponlar bulunmasını öneriyorum.

4. KOŞU: 3 – BAHTIŞAHANE ve 4 – NİNOŞUN KIZI arasındaki çekişme birinciyi bakalım KOCAELİ’de de belirleyecek mi…

5. KOŞU: 6 – DADAŞ STAR’ın MAIDEN’a veda edeceğini düşünüyorum. Lakin, inatçı ikinciliklerine devam ederse en ciddi rakipleri; 5 – BAŞAKTAY ve 2 – KUTLUKHAN olacaklardır. 

6. KOŞU: 3 – STEEL HORSE banko olarak öneriyorum.

7. KOŞU: 9 – ÖZÜMTATAR , 10 – BAKIRCIBEY , 7 – GÖKDERE , 2 – ASİL BAKIŞ ve 1 – ZORLU AT. Bu ayakta süpriz beklediğim isim 3 – ÇAKICI EFE olacaktır.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.