Loading...

18 ARALIK 2015 – İZMİR ALTILISI

18 ARALIK 2015 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 18 Aralık 2015 CUMA AT YARIŞI Programında 7 koşu vardır. 6’Lı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 15:00’de başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim.

 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İlk ayak MAIDEN bir koşu pekte kolay geçeceğe benzemiyor. 1 – BEBEKKAYA (2 ile ekürü) , 6 – KÜÇÜK PIRLANTA ve 9 – MİLANO (geçen izmir yarışında fotoya geçmeye 20 metre kala tökezleyerek devrilen bu safkan şimdi ki durumu hakkında en ufak bilgi sahibi değilim. Yalnız oynayacaklar için hatırlatmak istedim. Bu at normalde şahane uzak ara kazanacağı yarışta düşmesi sonucu yarışı kaybetti. Atın durumu, son yaptığı iki galoba göre hala daha koşabilecek durumda demekki. Yarışseverleri bilgilendirme amaçlı not düşmek istedim)

3. KOŞU: 4 – RIGHT OR WRONG , 5 – SİVEREK BEYİ , 6 – TEREX , 8 – YALPAGAN , 2 – MADIBA (9 ile ekürü) ve 1 – BALBALLILI ile bu ayağı geçebiliriz diye ümit ediyorum. İyi atların bir araya toplandığı bu koşuda ben süpriz yapabilecek ismin 10 – BADE HANIM olacağını düşünüyorum. Lakin rakiplerinin eksik koşması halinde devreye girebilecek safkandır.

4. KOŞU: 4 – CANSEVDA ilk at önerim olacaktır. Rakipleri; 3 – YORUM ve 1 – ALHABER yakın takip edeceklerdir. Geniş kupon yapanlara süpriz olarak önerim 7 – AJLAN olacaktır.

5. KOŞU: Bu koşu 2100 mt. uzun mesafeli bir yarış. Gerçekten nefes kesen bir mücadele olabilir. Burada ben dişi atları en son yazılması taraftarıyım. Malum uzun mesafede pek yerli yarışlarda dişiler etkili olamayabiliyor. Bu yüzden 2 – MAYAN biraz riskli de olsa günün bankosu olarak önereceğim. Gerek galobu gerek koşuları ile burada başarılı bir yarışa imza atabilir. Rakip yazmak isteyenler öncelikle; 5 – SARI MUSTAFAM , 1 – BAADAL , 4 – PRINCESS ADA ve 3 – SEVİMGÜZEL olarak sıralayabilirim. 

6. KOŞU: 2 – ESENTEPE ve 5 – KAYRA KIZI arasındaki mücadele birinciyi belirleyecektir.

7. KOŞU: 11 – ŞAHBEY günün bankosu olacaktır… Galobunda, 1000’i 1.11 yapan bir safkan.

1
SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler
cihat paksoy

teşekkürler bol şanslar