18 AĞUSTOS 2016 – ANKARA ALTILISI

18 AĞUSTOS PERŞEMBE günü ANKARA'da 10 koşulu bir yarış program bulunmaktadır.  Birinci ALTILI GANYAN Oyunu 1. Koşu ile saat: 13:30'da başlayacaktır. Yedili Ganyan oyunu 4. Koşu ile saat: 15:00'da ve İKİNCİ 6'Lı Ganyan oyunu 5. Koşu saat: 15:30'da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

PERŞEMBE günü ANKARA 75. Yıl Hipodromu üç önemli koşuya ev sahipliği yapacaktır. 7. Koşu'da; "ANKARA ATLISPOR KULÜBÜ KOŞUSU" , 8. Koşu'da; "SIH TAHA KOŞUSU" ve 9. Koşu'da; "ESENBOĞA KOŞUSU" günün önemli yarışları olacaktır. 18 AĞUSTOS 2016 Ankara at yarışı tahminleri şu şekildedir;

1. KOŞU – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-15 mücadelesi ile ANKARA'da günün ilk startı verilecektir. Bu koşu ile BİRİNCİ ALTILI GANYAN programı da başlamış olacaktır. 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; Grubun en iyi derecesine sahip olan 3 – MOBANGO (1.28.17) banko olarak düşünüyorum.

2. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesinde; 1 – AKARNEJAT vee 9 – SERKANCAN (12 ile eküri) öncelikli olarak kazanmasını beklediğim safkanlardır. MAIDEN bir koşu olmasından ötürü at eklemek isteyen yarışseverler ise; 15 – TOPRAKGELİN (14 ile eküri) , 5 – KRAL KAYA (7 ile eküri) ve 2 – AZADAĞA diğer şanslı gördüğüm isimlerdir. 13 – GÜMÜŞBAHAR ise sürpriz arayışında bulunanlara önerimdir.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-16 mücadelesi 1400 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecektir. ANKARA'daki son 1900 mt.'lik çim pist yarışını kazanarak pistten ayrılan 3 – YİĞİTEFEKAAN bu pistte mesafenin kısalmasından etkilenmez ise yine kazanmaya en yakın safkan olarak düşünüyorum. En ciddi rakibi ADANA'da son iki çim yarışını kazanarak hazır ve formda ANKARA'ya gelen 8 – SİLAH olacaktır. 4 – BAHARŞAH ve 6 – KARA KANTOS geniş kuponlarda bulunması gereken diğer şanslı isimlerdir.

4. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-5 koşusu ile YEDİLİ GANYAN oyununa start verilecektir. Şimdi herkes 4 – ARIM (Balım, Peteğim… Gülüm, Dalım, Çiçeğim) diyecek ama… Grubun tek dişi safkanı ve burada dişli de bir rakip olarak 1 – ÇOŞANMERİÇ gelirse hiç öyle şaşırmaca yok hocam… Ya işte HALİS gene getiremedi davası yapmayalım birbirmize… Tamam kabul ARIM güzel ve kaliteli bir safkan. Lakin burada ÇOŞANMERİÇ'te ondan aşağı kalacak değil… O yüzden geçen tek verdik geldi diye ARIM'ı hoppa bugünde tek verelim yapmayacağız. Tabiki kupon sizin, para sizin ama YARIŞLAR hepimizin… Burada maksat yardımcı olabilmek adına görüş bildiriyoruz. Dileyen banko yazar, dileyen rakipleriyle yazar. Dileyen hiç aldırış etmez kendi tuttuklarını yazar geçer… Neyse işin aslı burada ARIM tek tutmuyorum. En ciddi rakibinin ÇOŞANMERİÇ olacağının altını çiziyorum ve hatta bununla da yetinmeyip SÜRPRİZ arayışına girip 2 – ÖZREİS ve 3 – RUAT yazarak bu koşuyu rahatça izlemek istiyorum… 

5. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)2 Yaşlı İngiliz safkanların KV-6 mücadelesi 1300 mt.'lik çim pistte ekranlara gelecektir. Bu yarış ile ANKARA'da İKİNCİ ALTILI GANYAN programı için start verilmiş olacaktır. 1 – GLEN , 9 – VIOLIN ve 3 – BRIGITTE kazanmasını beklediğim safkanlardır. Galopları iyi durumda olan 8 – OCEAN GODDESS yarışa yansıtması halinde adından belki söz ettirebilir…

6. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN mücadelesinde; Son yarışını jokey hatasından kaybettiğini düşündüğüm ve ölçü almadığım 4 – İDEALİST günün bir diğer bankosu olarak önerebileceğim safkandır.

7. KOŞU: "ANKARA ATLISPOR KULÜBÜ KOŞUSUile 3 ve Yukarı İngiliz safkanları KV-6 mücadele için piste çıkacaklardır. Günün ilk önemli yarışının gerçekleşeceği bu ayakta; Son iki yarışını ANKARA ve İSTANBUL'da kazanma başarısı gösteren 2 – ROYAL WINNER yine günün bir diğer bankosu olarak karşımıza çıkmaktadır.  Küçük kuponlar bu safkanı tek olarak yazabilirler. Lakin ben en ciddi rakibi olan 1 – TUĞRA'yı geniş kuponlarda yazmanızı önereceğim ve hatta bu mesafelerde etkili yarışlar çıkarabilen 9 – I SAW THE SUN (3 ile eküri) hata affetmeyecek bir isimdir.

8. KOŞU: ANKARA'da bir diğer önemli yarış "SIH TAHA KOŞUSU'dur." 3 Yaşlı Arapların 1400 mt.'lik çim pistte gerçekleştirecekleri KV-7 mücadelesini izleyeceğiz. 3 – SABRİNİN ATI ön plana çıkan bir isimdir. En ciddi rakibi ise 5 – ALDERAMİN olacaktır. Sürprizi 2 – ÖZYEL yapabilir.

9. KOŞU: "ESENBOĞA KOŞUSU" günün üçüncü önemli yarışı olacaktır. 4 ve Yukarı İngilizlerin KV-8 mücadelesi ile TABELA ayağına start verilecektir. 2 – ARSEN LUPEN (4 ile eküri) günün bir başka banko önerisi olarak sizlere sunacağını safkandır.

10. KOŞU: Günün son yarışı yine günün son MAIDEN mücadelesi olarak ekranlara gelecektir. 13 – İMKANSIZIM kazanmaya en yakın safkan olarak gördüğüm isimdir. Rakipleri ise 3 – DOMANİÇ (7 ile eküri) ve 9 – ZİGANADAN (5 ve 15 ile eküri)  olacaktır. 2 – ÇAKARLI ve 1 – AĞA SAMET sürpriz yapabilecek safkanlar olduğunu belirtelim.

18 AĞUSTOS 2016 – ANKARA 1. ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 3 – MOBANGO (BANKO)
 2. AYAK: 1 – 9 // 15 – 5 – 2 // 13
 3. AYAK: 3 – YİĞİTEFEKAAN // 8 // 4 – 6
 4. AYAK: 4 – 1 // 2 – 3
 5. AYAK: 1 – 9 – 3 // 8
 6. AYAK: 4 – İDEALİST (BANKO)

18 AĞUSTOS 2016 – ANKARA 2. ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 1 – 9 – 3 // 8
 2. AYAK: 4 – İDEALİST (BANKO)
 3. AYAK: 2 – ROYAL WINNER // 1 // 9
 4. AYAK: 3 – SABRİNİN ATI // 5 // 2
 5. AYAK: 2 – ARSEN LUPEN (BANKO)
 6. AYAK: 13 – İMKANSIZIM // 3 – 9 // 2 – 1
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.