17 Temmuz 2020 Cuma günü Bursa‘dan herkese merhabalar. Tahminlere geçmeden önce dünü değerlendirelim. Bildiğiniz üzere dün başkent Ankara’da tulum çıkarttık. Hem 438 TL veren birinci altılıyı hem de  2752 TL veren ikinci altılıyı sizlere aktardık. Bunu yaparken de sırasıyla; 3. 3. 1. 2. 2. 3. 1. 2. 1.  sıralardan verdik. Oldukça başarılı olduğunu düşünüyoruz. Aynı zamanda 39.453 TL veren İzmir altılısında da 11 koşudan 9’unu yine ön sıralardan verdik. Umarım faydalanan kişiler olmuştur.

Bir konuya daha değinmek istiyorum. Dün bir yanlışlık olmuş ve detay kısmında doğru şekilde (4)AKYAKA yazarken aşağıdaki kupon bölümünde (2)AKYAKA olarak işaretlemişiz. Ve bu yanlışlığı kupona yansıtan olmuş, öncelikle bunun için özür diliyoruz. Bildiğiniz üzere her gün 2 şehrin tahminlerini de detaylı bir şekilde sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Bu yüzden numalarda bazen hatalar olabiliyor, safkan isimlerini numarasıyla kontrol etmeyi unutmayalım. Bir de kuponu aynen oynayanlar var, biz böyle olsun istemiyoruz. Bizim amacımız sizlere kağıt üzerinde görülmeyen bazı istatistikleri paylaşmak ve dikkat çekici safkanlara yer vermek. Kurguyu siz kendiniz oluşturun, takip ettiğiniz, içinizden gelen safkanlara öncelik vermeyi unutmayınız. Biz sadece boş kalan kısımlarda size yardımcı olmaya çalışıyoruz hepsi bu 🙂 Çok uzattık, Bursa’ya dönelim.

Bugün Bursa’da 10 koşuluk yarış programı var. Çift altılı ganyan heyecanı olacak.

Birinci altılı ganyan 1.koşu ile birlikte saat 13:30’da başlayacak.

İkinci altılı ganyan 5.koşu ile 15:30’da ekranlara gelecek.

 

1.KOŞU – BİRİNCİ ALTILI GANYAN BAŞLAR.

Altılı ganyanın başlangıç ayağında kumdaki başarılı uzun mesafe performanslarının ardından bugün 2000 çim pistte (2)DANIEL DAUGHTER isimli safkanı çok şanslı görüyorum ve alternatif tek olarak öneriyorum. Mesafeye yatkın safkan 18 gün aranın ardından çıkacağı yarışta fotoyu tekrar en önde geçebilir. Ağır sikleti var dolayısıyla rakip arayanlar için mesafenin etkili isimlerinden (5)THUMBS UP değerlendirilebilir. Aprantisi pek güven vermese de (4)SEVMEK ZAMANI kollanması gereken bir kısraktır. Son olarak da (8)BRAVE APTE ile başlangıç yapıyorum.

2. KOŞU

Sürpriz çıkabileceğine inandığım bir ayak. Dolayısıyla 9 yaşında olmasına ve formsuz bir dönem geçirmesine rağmen (5)BALBALLILI bende ilk sırada koşar. Torok orjinli (2)EL PATRON‘u bir diğer sürpriz isim olarak rakibi ekliyorum. (4)KARA HİSAR yarışın haklı favorilerinden olup benim de kuponumda yer alıyor. Aynı zamanda (1)CELAL BABA‘da kollanması gerekir.

3.KOŞU

Bir zamanlar harikalar yaratan, geçilmez seriler çıkartan (5)MAVİDALGA kendisine göre eşeklerle koşuyor onda bile fotoyu en önde geçemiyor. Bugün de mecbur yazacağım ama (1)MADAM ELLİ‘nin bugün aprantisiyle daha şanslı olacağını düşünüyorum. Diğer eküri (8)HIZKOLİK ise eklemek istediğim son safkan.

4.KOŞU

Kadir Tokaçoğlu idaresinde koşacak olan (5)VICTORINA karakterli bir isim gibi görünüyor. Son startını ölçü almazsak eğer bugün uygun grupta tüm koşularını birlikte yaptığı jokeyi Tokaçoğlu idaresinde kazanmaya en yakın gördüğüm isimdir. Mesafe uzun, bu mesafeyi iyi koşan isimlerden (1)AIRMAN rakip olur. (2)TARİHYAZAN ise eklemek istediğim diğer safkandır.

5.KOŞU – İKİNCİ ALTILI GANYAN BAŞLAR.

Uzun mesafe koşularını çok beğendiğim pist ayırt etmeksizin kendi grubunda oldukça başarılı işler yapan, Ayabakan orjinli (5)GÜNYELİ Tolga Yıldız idaresinde ilk sırada gördüğüm isimdir ve alternatif tek önerebilirim. (7)ORTAYLI ve (2)SURŞAHİNİ güçlü rakibi olur. Uzunda etkili isimlerden (3)YÜREKLİ TAY ve (4)BERATBEY ihmale gelmez.

6.KOŞU

(6)DUNCAN son startında bizi üzmüştü. Bugün Mustafa Çiçek idaresinde tekrar kollanmalıdır. İlk atım. Rakibi olarak (4)CYRUS ve (3)CATCH THE BREEZE isimli safkanı görüyorum. Son olarak da (12)İMMİ İMMİ.

7.KOŞU

Murat Gündüzeli idaresinde start alacak (2)HE IS MINE çok başarılı işler yapıyor. Bugün de ilk sırada kolluyorum. Rakibi olarak (1)BABA AVCI ve (3)PETER PANS DREAM‘i görüyorum.

8.KOŞU

146.000 TL ödüllü Orhan Gazi koşusunda oldukça güzel isimler piste çıkıyor. 1400 çimde (3)YELTAY‘ın kazanması gerek. Geçilirse eğer (1)BATMANASLANI ve (2)ÇALTEPE rakibi olur.

9.KOŞU 

Maiden mücadelede ilk startında göz dolduran isim (1)CATCH THE RHYTHM ilk safkanım. Bir çok yarış tecrübesinin ardından artık gelmeye hazır gibi görünen ve maidena veda edebileceğine inandığım (13)ÖMRÜM SU rakibi olur. (3)HAS ALTUN ve (14)PINK BUTTERFLY kollanması gerekir. Bir de dikkatimi ekürilerden (4)MIRRA çekti.

10. KOŞU

Bursa’da kapanış ayağında (3)CİHANTAYIM (1)ÇELİKMAVİ (4)GUBAZ ve (5)CESURHALİM bana göre eksiksiz yazılması gereken isimlerdir. Son startını kazanan (2)ÖZBURGAZ ve sürpriz isim arayanlar için de (8)MİSS GÖLCÜK ile birlikte (12)BADİNHAN isimlerini önerebilirim.

17 TEMMUZ 2020 BURSA 1. ALTILI KUPONU

1.AYAK – 1.KOŞU(2)DANIEL DAUGHTER // 5-4-8
2.AYAK – 2.KOŞU5-2-4-1
3.AYAK – 3.KOŞU(1)MADAM ELLİ // 5-8
4.AYAK – 4.KOŞU(5)VICTORINA // 1-2
5.AYAK – 5.KOŞU(5)GÜNYELİ / 7-2-3-4
6.AYAK – 6.KOŞU6-4-3-12

 

17 TEMMUZ 2020 BURSA 2.ALTILI KUPONU

1.AYAK – 5.KOŞU(5)GÜNYELİ / 7-2-3-4
2.AYAK – 6.KOŞU6-4-3-12
3.AYAK – 7.KOŞU2-1-3
4.AYAK – 8.KOŞU (3)YELTAY // 1-2
5.AYAK – 9.KOŞU1-13-3-14-4
6.AYAK – 10.KOŞU3-1-4-5-2-8-12

 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.