17 ŞUBAT 2019 – ADANA AT YARIŞI TAHMİNİ

17 ŞUBAT 2019 PAZAR günü Adana YEŞİLOBA Hipodromunda 7 koşulu bir at yarışı programı izleyeceğiz.. ALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile saat 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dileriz.

17 Şubat 2019 Pazar (17.02.2019) ADANA 21. Yarış gününde 7 koşu ekranlara gelecektir. ADANA at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı İngilizlerin start alacağı 1400 metrelik kum pist üzeride ki ŞARTLI-5/Dişi mücadelesiyle ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağını ekranlara gelecektir. ANKARA yarışlarının ardından uzun bir start arası veren 2 – FLYING BIRD son koşusu’nda ADANA’da güzel bir ikincilik ile formunu geliştirdiği sinyallerini vermeyi başarmıştır… Bu defa uygun grupta fotoyu önde geçeceğini düşünüyoruz… 

 3. KOŞU : 5 ve Yukarı 11 Arap atının katılacağı ŞARTLI-5/DHÖW/Dişi yarışı 1900 metrelik kum pistte ekranlara gelecektir… BEŞLİ GANYAN oyunu da bu koşu ile başlayacaktır… 1 – DİLBER GÜLÜ ve 4 – GÖRGÜNCAN ikilisi birinciliğin güçlü adayları olarak çalışmalarımızda önplana çıkardığımız isimlerdir… Koşuda ki sürprizi ise; 11 – ŞERİFE ABLA (9 ile eküri) yapabilir, geniş oyunlarda dikkat edilmesi gerektiğinin altını çizelim…

 4. KOŞU M. FEHMİ DİNKÇİOĞLU KOŞUSU KISA VADE-8 mücadelesi, 2200 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde yapılacaktır. 4 ve Yukarı İngilizlerin start alacağı DÖRTLÜ GANYAN oyununun başlangıç ayağında; 3 – BECERİKLİHAN ve aradan sonra gördüğü yarışta başarılı olamasa da bu defa daha hazır bir şekilde yarışa katılacak olan 2 – OĞLUM BERAT bu ayağın önde gelen safkanlarıdır… Geniş oyunlara rakip olarak 5 – SKY WOLF yazabilirsiniz. 

 5. KOŞU : 3 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-15 koşusuyla birlikte ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1500 metrelik kum pist üzerinde yapılacak yarışta; 2 – MADENCİ , 3 – LOMBARDI , 5 – BARTOLOMEO ve 1 – CARA VAGGIO burada birinciliğin güçlü adayları olup, kuponlara ayrımsız yazılmasını önereceğimiz safkanlardır. 

 6. KOŞU : Adana altılı ganyan programında 4 Yaşlı Arapların katılacağı MAIDEN/DHÖW yarışıyla birlikte tabela ayağı ekranlara gelecektir. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte seyredeceğimiz koşuda; 2 – BİTURBO , 3 – ÇELİKKARDEŞLER , 4 – DEMAN OĞLU ve 10 – YALÇINGÜLÜ‘nü şanslı olarak görüyoruz… 

 7. KOŞU 1500 metrelik kum pistte izleyeceğimiz günün son ayağında; 4 Yaşlı Arap safkanların HANDİKAP-15/DHT mücadelesi ekranlara gelecektir… 1 – ZÜBEYİR beğenilen yarışları ile takip listemizde yer alan kaliteli isim olup, küçük kuponlara alternatif tek önerimizdir… Rakip yazacakların; 4 – DERİN MAVİ , 5 – ALGANTAY ve 3 – DORU YİĞİT‘i gözardı etmemesi gerekir.

Sitemizde ki şablonun haricinde hemen aşağıda yer alan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Burada; O programa ait oynadığınız kuponu gönderebilir veya gönderilen kuponları inceleyerek kurgu çıkarabilirsiniz.

17 ŞUBAT 2019 – ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONU: Adana banko altılı

  1. AYAK: 2 – FLYING BIRD (BANKO)
  2. AYAK: 1 – 4 // 11
  3. AYAK: 3 – 2 // 5
  4. AYAK: 2 – 3 – 5 – 1
  5. AYAK: 2 – 3 – 4 – 10
  6. AYAK: 1 – ZÜBEYİR // 4 – 5 – 3
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.