17 OCAK 2020 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

17 Ocak 2020 (17.01.2020) Cuma günü İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 8. Yarış gününde; 6 Koşulu at yarışı programında; Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 18:30‘da ekranlara gelecektir. 

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı 10 İngiliz atının katılacağı SATIŞ-1 yarışı ile İZMİR’de günün ilk startı, Altılı Ganyan’ın başlangıç ayağı için verilecektir. 1600 metrelik kum pist üzerinde yapılacak koşuda; Yarışlarını incelediğimizde 9 – LITTLE SUN dökülen grupta birinciliğe en yakın safkan olarak gözükmektedir… Eksik koşması halinde 4 – SPRING BREAK ve 5 – BANA adından söz ettirebileceğini düşündüğümüz diğer şanslılardır.

 2. KOŞU 4 ve Yukarı 10 İngiliz safkanın bir araya geleceği Beşli Ganyan’ın ilk startında ise; 1900 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışı izleyeceğiz. Koşularını beğendiğimiz 8 – HAVE A NICE TRIP küçük ve riskli kuponlarda alternatif tek yazılabilir… Tabi burada kuponları sağlama almak isteyen yarışseverler için; 6 – GALYALILAR , 3 – KIRCAALİ , 10 – POWER OF FIRE , 7 – TEK DADAŞ , 5 – STRABON ve 4 – MASCHERANO‘yu önerebiliriz.

 3. KOŞU : 4 Yaşlı Arapların start alacağı MAIDEN/DHÖW/Dişi mücadelesiyle Dörtlü Ganyan’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte yapılacak birincilik çekişmesinde; 1 – ASİLKARDEŞ (8 ile eküri) ve 6 – İNCİ KÜPELİ ikiliisinden birincilik bekliyoruz.

 4. KOŞU : 3 Yaşlı İngilizlerin KISA VADE-6/Dişi yarışı ise Üçlü Ganyan oyununun ilk startını oluşturmaktadır. 1400 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz koşuda; 1 – BOSNALI KIZ ve 4 – HAYRİŞİM burada kazanmaya en yakın isimler olarak kurgularda öncelik verilmesi taraftarıyız… Rakip ekleyecekler ise; Grubun en yüksek handikap puanına sahip olan 8 – UTKUNUN KIZI‘na ilk kum pist mücadelesinde şans verilmesi taraftarıyız… Daha sonra; 3 – GLABELLA , 7 – UNKNOWN LOVE ve 6 – SHE IS MY BABY değerlendirebilirsiniz.

 5. KOŞU : 4 Yaşlı 9 Arap atının katılacağı 1200 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-4/DHT/X mücadelesiyle tabela ayağı ekranalra gelecektir. Koruduğu formuyla 1 – ŞİFNE EFESİ günün ilk bankosu olarak kuponlara önereceğimiz isimdir.

 6. KOŞU 5 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-14/DHÖW mücadelesiyle birlikte günün son startı verilecektir. 1200 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; Uygun kilo avantajıyla bu defa fotoyu önde geçmesini beklediğimiz 8 – RÜZGARBERK günün bir diğer banko adayımızdır… 

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

17 OCAK 2020 – İZMİR ALTILI TAHMİNİ

  1. AYAK: 9 – LITTLE SUN // 4 – 5
  2. AYAK: 8 – HAVE A NICE TRIP // 6 – 3 – 10 – 7 – 5 – 4
  3. AYAK: 1 – 6
  4. AYAK: 1 – 4 // 8 – 3 – 7 – 6
  5. AYAK: 1 – ŞİFNE EFESİ (BANKO)
  6. AYAK: 8 – RÜZGARBERK (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.