17 OCAK 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

7. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 17 OCAK 2019 (17.01.2019) PERŞEMBE günü 6 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat 15:00’de başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı Arapların katılacağı 1400 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-15/DHÖW/Dişi mücadele ile ŞİRİNYER’de günün ilk startı ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı için verilecektir. 9 safkanın ekranlara gelecek birincilik çekişmesinde; Ali Can İNAN ile başarılı yarışlara imza atan 3 – LANDING öncelikli olarak kuponlara yazılmasını önereceğimiz isimdir… Rakipleri ise; 4 – SU MELEK , 5 – CEYLİNSU , 9 – TOMURCUK ÇİÇEK ve 7 – FATİHİNGÜLÜ (8 ile eküri) olacağını düşünüyoruz.

 2. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin SATIŞ-2 yarışıyla birlikte BEŞLİ GANYAN oyununun ilk startı verilecektir. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte izleyeceğimiz koşuda; 12 safkan pistte boy gösterecektir. Galoplara baktığımızda; 9 – LAST MAJASTY ve 1 – CHARMER HEMP çalışmalarını yansıtabilirlerse isimlerinden söz ettirebileceklerini düşündüğümüz safkanlardır. Bu ayağı risk etmemek adına 2 – DEMİRALP , 3 – ŞÜKRAN BABANNE , 4 – OĞLUM BATUHAN (6 ile eküri) , 8 – HAYAL KHAN ve 10 – MIA SOLE (sürpriz) yazarak geniş oyun yapabilirsiniz.

 3. KOŞU 4 ve Yukarı 10 İngiliz safkanın katılacağı HANDİKAP-14/Dişi yarışı ise, DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1400 metrelik kum pistte yapılacak mücadelede; 1 – ASYAFIRTINASI , 3 – VENUS DAUGHTER ve 10 – MOI JINZI kazanmasını beklediğimiz safkanlar olup, kuponlara ayrımsız yazılmasını öneririz.

 4. KOŞU 2200 metrelik uzun mesafeli kum pistte ekranlara gelecek KISA VADE-8 mücadelede; 4 ve Yukarı 4 İngiliz atı start alacaktır. ÜÇLÜ GANYAN oyunu da bu koşu ile başlamış olacaktır. Grubun formda safkanı olarak gördüğümüz 4 – EL NINO günün ilk bankosu olarak kuponlara önerimizdir.

 5. KOŞU İzmir altılı ganyan programında tabela ayağına geldiğimizde ŞARTLI-3/DHÖW yarış seyredeceğiz. 1600 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek 5 ve Yukarı 6 Arap safkanın birincilik mücadelesinde; Sevdiği pistte, uyumlu pilotuyla 4 – TOROS ASLANI küçük kuponlarda alternatif tek düşünülebilir… Bu ayağa at ekleyecek yarışseverlerimiz ise; 5 – ÜNALAMCA ve 1 – ALPTUĞHAN‘ı gözardı etmesinler diyelim.

 6. KOŞU 4 Yaşlı Arapların MAIDEN/DHT koşusuyla İZMİR’de günün son startı verilecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde yapılacak zorlu yarışa; 13 safkan katılacaktır. Son koşusunda ki başarılı ikinciliği ve artan formuyla 10 – OĞLUM AZAD bu defa MAIDEN’a veda etmeye en yakın isimdir. 

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

17 OCAK 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 3 – LANDING // 4 – 5 – 9 – 7
  2. AYAK: 9 – 1 // 2 – 3 – 4 – 8 – 10
  3. AYAK: 1 – 3 – 10
  4. AYAK: 4 – EL NINO (BANKO)
  5. AYAK: 4 – TOROS ASLANI // 5 – 1
  6. AYAK: 10 – OĞLUM AZAD (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.