17 OCAK 2017 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 17 OCAK 2017 SALI günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 1. Koşu ile saat: 14:30'da, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 15:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

SALI günü KOCAELİ Hipodromu 7 koşu ile gündüz yarışlarına ev sahipliği yapacaktır. 17 OCAK 2017 (17.01.2017) Kocaeli at yarışı tahminlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-3 koşusu 2000 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE'nin başlayacağı bu koşuda; Uzun mesafelerde başarılı yarışlar çıkaran 6 – YOLALAN (4 ile eküri) kazanmasını beklediğim safkan olup, bu koşunun bankosu olarak düşünülebilir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngiliz atların katılacağı MAIDEN mücadele 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecektir. 4 – LA REYNA ve 9 – YILDIRIMKIZ öncelikli olarak birinciliğin güçlü adayları olup, küçük kuponlarda ayrımsız olarak bulunması gerekir. Daha sonra rakip eklemek isterseniz; 5 – MISS ENCORE ve arasıra ters yarışlar çıkararak kafalarda soru işareti oluşturan 8 – SAN FRANCISCO geniş kuponlarda düşünülebilir.

3. KOŞU: ​​GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR…  4 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-3 yarışı 1800 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. Koşuya katılacak 8 İngiliz atının birincilik için verecekleri mücadelede aynı zamanda günün ganyanı oyunuda oynanabilecektir. 3 – BARRERA burada alternatif banko olarak değerlendirebileceğimiz bir safkan gibi duruyor. Ama ben yinede en ciddi rakibi olan 7 – VELİAHT'ı sigortalı kupon yapacak yarışseverlerimize önermeden geçemeyeceğim.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-3 mücadelesi ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1500 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek olan koşuda; 8 – DOLUDİZGİN , 3 – BÜYÜKDÜŞÜN ve 1 – AKKURT ayrımsız olarak yazarsak sıkıntısız bir yarış izlemiş oluruz. 

5. KOŞU: ​​3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14 yarışı ise; 1800 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 3 – İLKERBEYLİ burada seçtiğim günün ilk banko safkanıdır. Koruduğu formu ve kalitesi ile birinciliğe uzanmasını bekliyorum. 

6. KOŞU: TABELA AYAĞIN'da yine bir MAIDEN mücadele izleyeceğiz. 7 – SILA KHAN önceki koşusunda yapmış olduğu 1.17.19'luk derecesi ile koşunun alternatif bankosu olarak değerlendirilebilir. Rakip eklemek isterseniz; 5 – LHAZAREEN , 8 – YAĞMURUM ve 3 – COUNTRY EKSPRESS'i gözardı etmeyelim…

7. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanların günün son startı ile gerçekleştirecekleri HANDİKAP-14 yarışta; 1 – HANIM SULTAN'ın kısa mesafede rahat kazandığı yarış sonrası; 1800 mt.'lik kum pistte yapılacak bu koşuda da birinciliğe yakın olarak gördüğüm isimdir.

17 OCAK 2017 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 4 – 9 // 5 – 8

2.AYAK: 3 – BARRERA // 7

3.AYAK: 8 – 3 – 1

4.AYAK: 3 – İLKERBEYLİ (BANKO)

5.AYAK: 7 – SILA KHAN // 5 – 8 – 3

6.AYAK: ​1 – HANIM SULTAN (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.