17 OCAK 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 17 OCAK 2016 Pazar AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 9 – MONTELLA kazanmaya en yakın safkandır. Günün bankosu olarak öneriyorum.

2. KOŞU: 2 – PEMBE BULUT , 5 – DISTANT LIGHT , 7 – RED QUEEN ve 4 – TORUN ANGEL bu ayak için yeterli olacaktır.

3. KOŞU: Az atlı bir koşu lakin önde gelen isimler; 2 – DERBİŞAH ve 5 – MY SULTAN önceliklik olarak kuponlara yazılmalıdır. Bu iki safkana rakip olarak da 1 – ATEŞYAĞMURU geniş kuponlara yazılabilir.

4. KOŞU: Günün bir diğer sağlam teki ise 2 – CANKARDEŞLER olacaktır. 

5. KOŞU: 4 – ARTUR , 3 – SİNGAPORE PRENSİ , 1 – BOZDAĞ EFESİ ve 2 – TULYARBABA burada birincilik için mücadele verecek safkanlar olacaktır.

6. KOŞU: 11 – OLIVE KING , 6 – FELEKSOR , 7 – FOÇA KARTALI , 13 – SOYSAL HAN ve 14 – ŞEHZADE METEHAN son ayak için yeterli gözükmektedir.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.