17 OCAK 2016 – ADANA SİSTEM ALTILISI BY HİKO

ADANA 17 Ocak 2016  Pazar  günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 18:00’de, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

1. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 – SNAP ELECTİON ve 5 – BLOVED 7’li bahis ve 7’li ganyan için ideal isimler.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 – KIZIM AYŞE, 10 – YAMAÇ BAYIR ayrım yapılmadan yazılmalıdır 7 – SEVİMKIZ’da kuponlarda bulunmalıdır.

3. KOŞU: 3 – KIRIM BEYİ günün ilk banko atıdır. İkili için 5 – TAŞKIR tutuyorum.

4. KOŞU: 3 – JUST WİN büyük bir ihtimalle koşuyu kazanıcaktır at yazmak isteyenlere 5 – PHANAR ve 2 – İCE PRİNCESS ikilisini öneririm

5. KOŞU: Bu koşu için 5 – BORDONARO, 4 – TİME FEEL ve 2014 yılında bu koşuyu kazanan 2 – DİSTANT RİSİNG yeterlidir.

6. KOŞU: 9 – TUMBUL TUMBUL, 2 – ARANAN arasında gördüğüm bir yarış. Fazla at yazmak isteyenlere tavsiyem, 3 – DİLŞAH GÜLÜ ve 6 – LAYLASAZ.

7. KOŞU: 4 – PALA TUMBUL, 9 – SİNANAĞA, 2 – NATUHAY, 5 – TYPOON, 8 – MÜJDAT BEY koşunun favorisi 7 – AŞEMEZ’i geçmeye çalışacaklar sürprize, hatta bombaya çok müsait bir koşu.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.