17 MART 2016 – ŞANLI URFA SİSTEM ALTILISI (BY HİKO)

ŞANLI URFA 17 Mart 2016 Perşembe günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 18:00’de, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 7 lilerin ilk ayağında 7 – ALMEDA diyorum devreden 7 liyi oynayacaklara sürpriz atım 10 – RIHAN.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Altılının ilk ayağında burnuma sürpriz kokuları gelsede ben koşunun favorisi olan 12 – TRANSİTİON’un yazılması taraftarıyım kısa bir sürede Adana ve Urfanın gözde jokeylerinden olan H.Çizik’in bindiği 2 – BELENGEZ , 4 – CARAMBİTA ve 5 – CEO fazla at yazacak olanlara önerilerimdir.

3. KOŞU: 3 – ESENLİ GÜZELİ son kazandığı koşunun tesadüf olmadığını kanıtlayabilecekmi ? benim İlk atım daha sonra 14 – BERAKBİR ve ekürilerden 8 – İYONE (ek.7-İÇİL) ve 6 – ŞEVVALGÜLÜ yazılabilir belki buda nereden çıktı diyeceksiniz ama sistemde böyle atlarda çıkabiliyor o at ise 2 – ÖZTÜLAY çok at yazacak olanlar bir çarpı atabilir.

4. KOŞU: H.Çizik hemen sistemin öngördüğü bir at olan 9 – ÇELİKKOL’u tercih etmiş yazmakta yarar var 8 – TUMBUL SAVAŞ bence bu ayağın çimentosu olur daha sonra fi tarihinde böyle bir koşuda tabela mücadelesi yapan iki isim 6 – SUALP ve 5 – HÜCUMCAN fazla at yazacaklara tavsiyemdir son koşusunda 28.70 lik ganyanla gelen ve hemen alelacele favori yapılan 2 – EYYÜPBABA ‘ya güvweniyorsanız yazın derim.

5. KOŞU: Urfanın başaltı atlarının mücadelesinde son ikinci olduğu yarıştan önce banko olarak önerdiğim fakat 2. olan  1 – ALZENGİNOĞLUM yine bankom. 

6. KOŞU: Günün ikinci maiden koşusunda 5 – UĞURGÜN  (7-HAYATCAN) ekürileri ilk şansa sahipler benim bunlara ilave edebileceğim at ise 9 – ŞARK CEYLANI .

7. KOŞU: Son koşuda 10 – SKY İNN bu formu ile bu koşuyuda kazanabilir. İlk tercihim kesinlikle yazılmalıBütçeniz elverdiğince bu ayağa biraz fazla at yazabilirsiniz örnek olarak son koşularında at geçmemiş iki at 2 – ÇİKOK GELİNİ ve 3 – LİON ROCK gibi atları tercih edin derim.

 

17 MART 2016 – ŞANLI URFA ALTILISI  ŞABLONU:

1.AYAK: 12 **** 2 – 4 – 5

2.AYAK: 3 – 14 – 8/7 – 6 **** 2

3.AYAK: 9 – 8 **** 6 – 5 – 2

4.AYAK: 1 – ALZENGİNOĞLUM

5.AYAK: 5/7 – 9

6.AYAK: 10 **** 2 – 3

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.