17 MART 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 17 MART 2016 Perşembe günü AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu ise 1. Koşu ile saat: 15:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı ARAPLAR Handikap-15 olan bu mücadele genelde favori ve please isimlerin kazanması ile sonuçlanmıştır. Ama az da olsa süpriz kokan bir  ayak. Yani demek istediğim; 1 – HORASANGÜNEŞİ ve 4 – SİNGAPORE PRENSİ arasında bir yarış olarak görüyorum. Süpriz olarak ise kalan bütün atların gelirinin olduğunu belirtmek istiyorum. Bu iki isimin gelmemesi başta 6 – VELİAHTIM ve 7 – KEHKEŞAN süprize olarak ilk önereceğim safkanlardır. Belirttiğim safkanların dışına da çıkabilir o zaman HEPSİ diyerek ilk ayağı gönül rahatlığı ile geçebilirsiniz. Elbetteki herkesin bütçesi belli, bu oyunu da zevk amaçlı oynadığımız için sizlere önerdiğim safkanların haricinde at gelirse HEPSİ denilmeden bulunması zor görünüyor. Kafadan üzüleceğime, ikinci ayakta kaybetmeyi yeğlerim. Beşli yapma adetim yoktur, olmasını da istemem o yüzden altılının ilk ayakları beni hep korkutmuştur. Çok bariz BANKO görmediğim müddetçe maalesef sunamıyorum sizlere. Ama tuttuğunuz safkan var ise kurgunuzu da bozmak bizim haddimize düşmez.

2. KOŞU: 4 Yaşlı Araplar ile altılı ganyanın açılışı yaptık, beşli ayağına da MAIDEN mücadelelerini eklemişler, oh mis yeme de yanında yat misali. Benim bu koşu için önereceğim iki safkan var. Genel de MAIDEN’lara ilk dört safkanı önerirdim ama burada gözüme iki isim çarptı. Bunlar; 6 – KIZIL GÖZ ve 9 – SELVİHAN (5 ile eküri) kuponlar da bulunmasını öneririm.

3. KOŞU: Hop SATIŞ koşusuna hoşgeldiniz… 4 ve Yukarı İNGİLİZLER ŞATIŞ-1 mücadeleye önerebileceğim isimler; 3 – SANTA CLARA ve 4 – HASAN BABA öncelik verdiğim isimlerdir. Daha sonra koşunun favori ismi olan 1 – KÜLÜNKOĞLU (üzerindeki jokeyi sanırım Külünklere özel bindiriliyor. D. MALATYALI hatırlayınız BURSA’da 1800 mt.de KÜLÜNK AĞA’yı getirmişti. Şimdi KÜLÜNKOĞLU’na biniyor. Hayırlısı diyelim dikkatimi çekti parantez açtım hemen kızmayın lafı çok uzattı diye.) ve BURSA’da koşup yine İZMİR’e jokeyiyle birlikte getirilen 6 – BLACK IRON kuponlar da bulunmalıdır diye düşünüyorum. BURSA’da 1900 mt.’de ikinciliği vardı. Bakarsınız İZMİR’de SATIŞ Koşusunu kazanır. En nihayetinde de süpriz önerim; 2 – NOW OR NEVER yazabilenler değerlendirsinler derim.

4. KOŞU: 4 – MADIBA günün ve İZMİR’in ilk bankosu olarak önereceğim…

5. KOŞU: 3 – BONCUK ve 4 – NERUDA arasında bir yarış izleyeceğiz gibi. Ben rakip göremedim, sizlerin tuttuğu isim varsa bu iki safkanın yanına ekleyebilirsiniz.

6. KOŞU: 7 – DURUKIZ ve 4 – MİHRİCANIM ikilisinden süpriz gelebilir. Daha sonra; 3 – GÜZELYÜZ , 1 – HAFİZEM ve 5 – ALHABER kuponlarda bulunmalıdır görüşündeyim.

 

17 MART 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 1 – 4 // 6 – 7 // HEPSİ
  2. AYAK: 6 – 9
  3. AYAK: 3 – 4 // 1 – 6 // 2
  4. AYAK: 4 – MADIBA (BANKO)
  5. AYAK: 3 – 4
  6. AYAK: 7 – 4 // 3 – 1 – 5
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.