Herkese merhabalar, uzun bir aranın ardından tekrar karşınızdayız. Bu süreçte yapay zekamızı biraz daha ileriye taşıdık. Daha etkili tahminler yapacağına inanıyoruz. Sistemin sürprizler üzerine yoğunlaştığını hatırlatmakta fayda var. Dolayısıyla takip ettiğiniz favori isimleri eklemeyi unutmayın 🙂

1.KOŞU

66.000 TL ödüllü Handikap 15/DHÖW /H1 mücadelede 4 ve Yukarı Araplar bir araya geliyor. 1300 metre kum pistte düzenlenecek olan yarışta oldukça zor bir yarış bizleri bekliyor. Bütçe el verdiği ölçüde isim yazılmalı. Bizim sıralamamız; (5)KIŞMASALI (3)TSARİGRAD (4)SULEIMAN (1)FAHRENHEİT (7)MİHMANLI (2)SABIR BEY (6)NEHİRİNOĞLU

2.KOŞU

66.000 TL ödüllü Handikap 15 /H2 mücadelede 2 Yaşlı İngilizler bir araya geliyor. 1400 metre kum pistte düzenlenecek olan yarışta (4)DEMİR İNCİ jokeyi F.YÜKSEL idaresinde koşacak. EL CORREDOR (USA)- SEDENİM / SRI PEKAN (USA) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim. Sahibi DİLEK ÖKTEN kontrolünde antrenörü İB.B.OĞULLARI tarafından safkanın iyi hazırlandığına inanıyoruz. Rakibi (3)CHROME HEART başarılı jokeyi A.KURŞUN idaresinde koşacak. Kuponlarda yer almalıdır. Eksik koşma ihtimallerine karşın rakip olarak gördüğüm (1)CEYAR başarılı jokeyi Ö.YILDIRIM idaresinde koşacak. YONAGUSKA (USA)- THINKER BELL / ALWAYS A CLASSIC (CAN) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim. Sahibi SEZEN ÜMİTLİ kontrolünde antrenörü Ö.FARUK TAN tarafından safkanın iyi hazırlandığına inanıyoruz. Son olarak da (2)LADY VENÜS başarılı jokeyi MÜS.ÇELİK idaresinde koşacak. Kuponlarda yer almalıdır. BOSPORUS (IRE)- SOLITAIRE / ROYAL ABJAR (USA) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.

3.KOŞU BİRİNCİ ALTILI GANYAN BAŞLAR

66.000 TL ödüllü Handikap 15/DHÖW/Dişi /H2 mücadelede 3 Yaşlı Araplar bir araya geliyor. 1500 metre kum pistte düzenlenecek olan yarışta (4)GÖKÇEKIZ ilk iki startında göz doldurmayı başardı. SARUHANAĞA- DOĞAGÜZELİ / HABERBATUR pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim. 33 gün aranın ardından tekrar piste çıkıyor. başarılı jokeyi MÜS.ÇELİK idaresinde tekrar kuponlara eklenebilir. Rakibi (5)TERMELİ KIZI ilk iki startında göz doldurmayı başardı. ATOMKARINCA- DENİZ GÜZELİ / HABERBATUR pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim. 28 gün aranın ardından tekrar piste çıkıyor. jokeyi A.KAÇMAZ idaresinde tekrar kuponlara eklenebilir. Eksik koşma ihtimallerine karşın rakip olarak gördüğüm (6)HAZİNEM jokeyi S.ERKUŞ idaresinde koşacak. Son olarak da (1)GÜRLER KIZI başarılı jokeyi Ö.YILDIRIM idaresinde koşacak. Kuponlarda yer almalıdır.

4.KOŞU

92.000 TL ödül ile düzenlenecek olan KV-6/DHÖW CANBERK KOŞUSU günün sonucu merakla beklenen yarışlarından birisi. 4 ve Yukarı Araplar 2000 metre kum pistte bir araya geliyor. (2)ÖZBİLDEN başarılı jokeyi Ö.YILDIRIM idaresinde koşacak. Geçmiş sonuçlarına göre mesafeye yatkın gözüküyor. (2)ÖZBİLDEN geçilmez safkanımızdır.

5.KOŞU

66.000 TL ödüllü ŞARTLI 4/Dişi mücadelede 3 Yaşlı İngilizler bir araya geliyor. 1400 metre kum pistte düzenlenecek olan yarışta (7)LAST CHANCE LADY başarılı jokeyi MÜS.ÇELİK idaresinde koşacak. Son 6 startında 3 kez kazanan safkan oldukça formda görünüyor. (7)LAST CHANCE LADY geçilmez safkanımızdır.

6.KOŞU

80.500 TL ödüllü ŞARTLI 5 mücadelede 3 ve Yukarı İngilizler bir araya geliyor. 2000 metre kum pistte düzenlenecek olan yarışta (2)SUVLA POINT (IRE) jokeyi S.BOYRAZ idaresinde koşacak. Geçmiş sonuçlarına göre mesafeye yatkın gözüküyor. Öncelikli düşündüğümüz isimdir. Eksik koşması halinde yanına isim yazmakta fayda var. (7)TALUZEK başarılı jokeyi Ö.YILDIRIM idaresinde koşacak. Kuponlarda yer almalıdır. (3)BAYDÖKER jokeyi M.AKYAVUZ idaresinde koşacak. Geçmiş sonuçlarına göre mesafeye yatkın gözüküyor.

7.KOŞU

105.500 TL ödüllü Handikap 22 /H1 mücadelede 3 ve Yukarı İngilizler bir araya geliyor. 2100 metre kum pistte düzenlenecek olan yarışta (6)BABAOKTAY başarılı jokeyi MÜS.ÇELİK idaresinde koşacak. 50 kilo safkan 2100 mesafede hafif sikletini değerlendirebilir. Rakibi (4)AHMET BEYLİ jokeyi S.ERKUŞ idaresinde koşacak. 51 kilo safkan 2100 mesafede hafif sikletini değerlendirebilir. Eksik koşma ihtimallerine karşın rakip olarak gördüğüm (3)WHITE SPEAR jokeyi S.BOYRAZ idaresinde koşacak. Kuponlarda yer almalıdır. Ek olarak (1)MOURINHO başarılı jokeyi Ö.YILDIRIM idaresinde koşacak. Yeri olanlar için de; (5)ALESSANDRA jokeyi M.BAYIR idaresinde koşacak. 52.5 kilo safkan 2100 mesafede hafif sikletini değerlendirebilir.

8.KOŞU

84.000 TL ödül ile düzenlenecek olan ŞARTLI 1/Dişi BARNATO KOŞUSU günün sonucu merakla beklenen yarışlarından birisi. 2 Yaşlı İngilizler 1200 metre kum pistte bir araya geliyor. (9)TURUVALI HELEN ilk kez start alıyor. başarılı jokeyi Ö.YILDIRIM idaresinde koşacak. VICTORY GALLOP (CAN)- ALIZE (USA) / LORD CARSON (USA) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim. Rakibi (8)SAADET SULTAN ilk kez start alıyor. jokeyi B.KILINÇ idaresinde koşacak. VICTORY GALLOP (CAN)- RED FACT / ASAKIR (GB) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim. Eksik koşma ihtimallerine karşın rakip olarak gördüğüm (1)AKŞİN ilk kez start alıyor. jokeyi M.AKYAVUZ idaresinde koşacak. AKINDAYIM (IRE)- MANTENUTA / LION HEART (USA) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim. Son olarak da (3)CURADH ilk kez start alıyor. başarılı jokeyi A.SÖZEN idaresinde koşacak. VICTORY GALLOP (CAN)- QUEENLAGINA / BIN AJWAAD (IRE) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.

17 Kasım 2020 Ankara 1.ALTILI KUPONU

1.AYAK – 3.KOŞU4-5-6-1
2.AYAK – 4.KOŞU(2)ÖZBİLDEN
3.AYAK – 5.KOŞU(7)LAST CHANCE LADY
4.AYAK – 6.KOŞU2-7-3
5.AYAK – 7.KOŞU6-4-3-1-5
6.AYAK – 8.KOŞU9-8-1-3
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.