17 KASIM 2016 – ŞANLIURFA ALTILISI

ŞANLIURFA'da 17 KASIM 2016 Perşembe günü 7 koşulu yarış programı bulunmaktadır. 7'li Ganyan ve 7'li Please 1. Koşu ile saat: 18:00'da, 6’Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 18:30’da başlıyor. 

17 Kasım Perşembe gecesi izleyeceğimiz URFA yarışlarında 7 koşu ekranlara gelecektir. 17 KASIM 2016 (17.11.2016) Şanlıurfa at yarışı tahminlerimiz şöyledir;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngiliz atların ŞARTLI-2 mücadelesi ile ekranlara gelecek olan YEDİLİ GANYAN ayağında; 1 – ÖNCÜPINAR burada kazanmasını beklediğim safkandır. Rakip arayanlar; Uzun aradan sonra start alacak olsada son yapmış olduğu galobu ile form durumunu koruduğunu gördüğüm 4 – ÇÖL ASLANI kuponlara yazılabilir. Sürpriz için; 5 – FIRST CHANCE (3 ile eküri) ve 7 – ADOLFHA takibe alınmalıdır.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-14 koşusu ile URFA'da ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 2000 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz bu yarışta; 10 – SEA DRAGON ve 7 – BAYRAMOĞLU ikilisinin öncelikli olarak kuponlara yazılması taraftarıyım. Daha sonra sürpriz arayacak olursanız; 5 – MAGIKO , 2 – ABİDİN EFENDİ ve 8 – POLATOĞLU değerlendirilebilir.

3. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların MAIDEN yarışı ise; 1200 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. 5 – ZAZA AHMET ve 9 – STRES TOPU birinciliğin en güçlü adayları olarak gördüğüm safkanlardır. Bu ikilinin yanına tuttuğunuz atlar var ise eklemenizi tavsiye edebilirim. Benim görüşüm bu ikiliden birisinin potoya uzanacağı yönündedir.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-4 mücadelesi ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 mt.'lik kum pistte yapılacak olan koşuda; 2 – SOKOLLU ve 1 – ATAŞTACUS ikiside aynı kiloda piste çıktığı için bir türlü ayıramadım. Bu iki safkanın birbiri ile çekişmesini bekliyorum. Sürpriz şansları az da olsa belki kilo farkından dolayı ters yarış çıkarmalarını beklediğim ve geniş kuponlara yazılmasını önereceğim isimler ise; 8 – LION KING ve 3 – TOMS TO TOMS değerlendirmeye alınabilir.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların KV-6 koşusu 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte ekranlara gelecektir. Bu tip koşularda grubun en yaşlı safkanlarına öncelik tanınması gerekir. Yani burada 2 – SAVAŞER ve 3 – ŞAHDEMİR öncelikli olarak tuttuğum isimler olup, hata kollayacağını düşündüğüm 1 – CAMUZAĞA (4 ile eküri) kuponlara yazılmadan geçilmemelidir. Bültenlerin favorisi olan 5 – VİNDIRHAT sonraki şanslı safkan olarak gözlemlediğim isimdir. 

6. KOŞU: Altılı ganyanın beşinci ayağında ise yine bir MAIDEN koşu ile karşı karşıyayız. Burada 6 – ATAKAN YELİ rakiplerine göre bir adım önde olduğu için günün ilk bankosu olarak kuponlara yazılabilir.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-16 mücadelesi ile URFA'da günün son startı verilecektir. 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 2 – İNCİR ÇEKİRDEĞİ bir diğer banko olarak önerimdir.

17 KASIM 2016 – ŞANLIURFA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 10 – 7 // 5 – 2 – 8
  2. AYAK: 5 – 9
  3. AYAK: 2 – 1 // 8 – 3
  4. AYAK: 2 – 3 // 1 // 5
  5. AYAK: 6 – ATAKAN YELİ (BANKO)
  6. AYAK: 2 – İNCİR ÇEKİRDEĞİ (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.