17 KASIM 2016 – İZMİR ALTILISI

PERŞEMBE günü İZMİR'deki yarış programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 14:30'da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

17 Kasım Perşembe gününün ilk programı olan İzmir Şirinyer HİPODROMU 7 koşuya ev sahipliği yapacaktır. Günün önemli yarışı ise 6. Koşu'da ekranlara gelecek olan "SELÇUK KOŞUSU"dur. 17 KASIM 2016 Cuma (17.11.2016) günü İZMİR at yarışı tahminlerimiz şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile başlayacak olan Yedili Ganyan ve Yedili Please koşusunda; 1 – AUBERON ve 4 – OĞLUM ERDEM birinciliğe daha yakın gördüğüm isimlerdir. Rakip ararsanız; 5 – RED KIT ve 2 – BABADOĞAN'a kuponlarınızda yer verebilirsiniz.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-5 koşusu ile İZMİR'de ALTILI GANYAN oyunu için start verilecektir. Koşularını ve form durumlarını beğendiğim aynı zamanda grubun üzerinde olduklarını düşündüğüm; 2 – SAYDA ve 3 – TRALLES GIRL ikilisi 1600 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu yarışta öncelikli olarak tuttuğum safkanlardır. Bu ikilinin eksik koşması halinde sürpriz sonuçların doğabileceğinin altını çizerek; 1 – DORUK ALİ ve 4 – HAKUNA MATATA en ciddi rakip olup, hata affetmeyecek isimlerdir. Daha sonra; 7 – TAMERLANO ve starttan düzgün bir çıkış yapabilirse adını duyabileceğimizi düşündüğüm 8 – ADONİSİM geniş kuponlara eklenebilecek diğer şanslılardır. Tabiki SAYDA ve TRALLES GIRL'in yıkılması kimsenin işine gelmez. Bu ikili AGF'de ilk iki sırayı paylaşacaklar. Ya favori gelir, kimse beşli yapmak zorunda kalmaz ya da ilk ayaktan ters çevirirler bütün cebinizdeki bozuk paralar dökülür… Kendi kurgunuz en sağlam kurgudur. Bizler nacizane aracı olarak sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. 

3. KOŞU: 1400 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek olan BEŞLİ GANYAN ayağında; 2 Yaşlı İngiliz atların ŞARTLI-5 mücadelesini izleyeceğiz. 2 – WAIT FOR IT ve 7 – PEPITO yazarak burayı sağlama alabiliriz. Rakip ise 1 – GARAVAS , 3 – CAN DADAŞ ve 4 – CELONIO uygun bir yol bulmaları halinde söz sahibi olabilirler.

4. KOŞU: İZMİR'de bu koşu ile günün ikinci MAIDEN yarışı başlayacaktıır. 7 – KÖREBE ve 2 – HIGH KING yazıp, yarışı seyretmek kalıyor… Burada benim gözüme takılan başka bir safkan olmadı. Ama sizlerin var ise lütfen yorumlardan tahmin olarak sunarsanız sevinirim. Bir iki ayak için değil komple yazın tahmininnizi / şablonunuzu yayınlayalım… Çekinilecek bir şey yok. Sonuçta ücretsiz bir şekilde herkes birbiriyle yardımlaşıyor. Ayrıca bu ayağa tuttuğunuz atlar var ise kuponlarınıza yazmanızı öneririm.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların ŞARTLI-4 mücadelesi 1600 mt.'lik kum pistte gerçekleşecektir. 2 – TURABİ , 3 – TUMBULZELE ve 6 – KARAMÜRSEL ayrımsız olarak kuponlara yazmak bu ayağı sıkıntısız bir şekilde geçmek için yeterlidir diye düşünüyorum.

6. KOŞU: ​3 Yaşlı Arapların KV-9 koşusu ise altılının beşinci ayağını oluşturmaktadır. Zorlu yarışta 5 – SAHİPBEY ilk banko olarak tuttuğum isimdir. 

7. KOŞU: ​3 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-3 mücadelesi ile günün son startı verilecektir. 1200 mt.'lik kumda yapılacak yarışta; 2 – BORNEO günün bir diğer banko safkanı olarak önerimdir.

17 KASIM 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 2 – 3 // 1 – 4 // 7 – 8
  2. AYAK: 2 – 7 // 1 – 3 – 4
  3. AYAK: 7 – 2
  4. AYAK: 2 – 3 – 6
  5. AYAK: 5 – SAHİPBEY (BANKO)
  6. AYAK: 2 – BORNEO (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.