17 KASIM 2015 – DİYARBAKIR ALTILISI

 

17 KASIM 2015 – DİYARBAKIR ALTILISI

Merhaba sayın yarışseverler, sanırım doğu yarışlarını artık herkes yavaş yavaş oynamamaya başladı. Çünkü inanılmaz atlar ve inanılmaz ganyanlar gelmektedir. Bizler sadece bir aracı olarak yine de oynayan yarışseverlerimizi mağdur bırakmamak adına (Çok düşündüm o yüzden gece paylaşmadım) DİYARBAKIR altılı ganyan tahminimizi sizlere sunacağım. Ama lütfen bizleri değerlendirirken Doğu yarışları ile sınamayınız… Ama şunu da demeden geçemeyeceğim, DİYARBAKIR’da bol AGF li bir gün yaşanabilir, ufak paralar dağıtırlarsa şaşmamak lazım.

 

1. KOŞU: 6 – UĞURGÜN (9 ile ekürü) , 2 – DEMİRKULE , 1 – ALAGÖZKAYA (7 ile ekürü) 

2. KOŞU: 9 – KIRKDÖRT günün bankosu olsun artık 🙂

3. KOŞU: 1 – BORDOBATUR , 3 – MİR ZALİM , 11 – PRENSES GÖKMEN (7 – 9 – 10 ile ekürü) bu ayak için yeterli olur diye düşünüyorum. Tuttuğunuz başka atlar var ise yanlarına yazabilirsiniz.

4. KOŞU: 1 – CHAMONIX , 4 – BELENGEZ , 5 – ISONIC ve 3 – ALTINKAYA diyerek bu ayağı kapatmış oluruz heralde. Daha ne yazıcaz bunlar gelmezse eğer hep birlikte “Diyarbekir Yoluna Le Diyarbekir Yoluna” türküsünü söyleriz.

5. KOŞU: 4 – BROKEN ARROW , 7 – OLGARHAN , 8 –  LOVELY SUN ve 3 – GOBBLE UP bu ayak için önerdiğim atlardır.

6. KOŞU: 12 – SÜPRİZ AŞK , 9 – TAY BİKE , 3 – IRON SUN , 11 – HYPER LADY , 5 – SON FIRTINA , 7 – NAİF KIZ , 6 – I AM SORRY burada favorilerden hiç birini yazmadım. Tabi nerden biliyorsun favori diye sorarsan bütün bültenlerde birinci ve ikinci atlar burada yoktur. Ben süpriz aradım, kafamdan yazmadım onuda belirteyim. Bu ayak bana sağlam ganyanlı atın geleceğini işaret etti. Ama tam tersi de olabilir favori de gelebilir.

7. KOŞU: 6 – TOKYO Elazığ da 1500 mt. kum yarışında UZAK ARA MAIDEN’a veda etmişti. O gün demiştim ki bu atı ne zaman görsem bende tek olacak. Çıktığı gibi rakiplerinden apayrı kafasına göre KÖY, KASABA Kuran bu at geleceği çok parlak bir attır. Ayakları düz bassın diyelim…

8. KOŞU: 13 – SARISUNKIZI , 11 – KAZAN GÜLÜ , 4 – DİLBEROĞLU , 1 – ALKAFKAS , 8 – DİLBAĞI ve 6 – YURTKAYA (9 – 10 ile ekürü)

9. KOŞU: Diyarbakıra bir de limon sıkmadan olur mu gelmişiz son ayağa kadar aha da sıktım limonu buyrun. 6 – LİMON KIZ banko öneriyorum. Jokeyi bir hata yapmazsa kazanır parayı da alır, yarışseverin gönlünü de alır 🙂 Bol şanslar…

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!