Loading...

17 KASIM 2015 – ADANA ALTILISI

17 KASIM 2015 – ADANA ALTILISI

ADANA 7 koşulu bir program olarak sunulmuş. 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları için 1. Koşu saat: 18:00, 6’Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 18:30 olarak düzenlenmiş. Sırasıyla tahminlerimizi aşağıda belirttik. Değerlendiren dostlara bol şanslar dileriz. 

 

1. KOŞU: 2015 yılının 1. ve 3. aylarında Adana’da çok güzel yarışlar çıkaran tabeladan düşmeyen 6 – GÖKÇEER sanırım Müslüm Çelik ile bugün tabelanın üst sınırlarını zorlamayı bırakıp beyaz bayrak ayna yapabilir. Daha sonra dikkatimi çeken Adana’da uzun mesafeli koşularda başarılı olan 3 – KOLBASTI bugün Samet Erkuş ile hepsini arkasına alıp bir kolbastı oynatabilir mi diye düşünüyorum. Bu iki atın en ciddi rakibi de tabiki 1 – YALNIZKURT diyeceğim. Son koşusunda Adana’da Ahmet Çelik ile 1900 mt. kumda 56 kg ile UZAK ARA çeken bir at. Şimdi 61.5 kg etkilenir mi kilodan izleyip göreceğiz. Birde son at olarak 4 – SARAYCAN yazmanızı öneririm.

2. KOŞU: 9 – PAN STAR ilk at olarak sizlere sunacağım. Dileyen tek atabilir. Rakip arayanlar ise; 1 – ALISA , 7 – LOVELY MAYA , 10 – VICTORY BLUES , 2 – AMIGRA olarak geçebilirsiniz.

3. KOŞU: 1 – MÜJDAT BEY , 6 – BUĞRACAN , 3 – KALENDER KIZ ve 2 – EDEBEY.

4. KOŞU: 2 – STEPPE EAGLE banko olarak öneriyorum.

5. KOŞU: 1 – HERRING ve 3 – COOGER olmak üzere iki atla geçelim.

6. KOŞU: Sinek küçük ama mide bulandırır demişler. Burası da aynen öyle 8 at var ve bu 8 attan hangisini eleyip de sizlere sunayım diye uğraşıp durdum. Ama çıkamadım işin içinden burası HEPSİ olarak kalsın. Sağlam olsun. Bakarsın süpriz yakalarız bir tane.

7. KOŞU: Evet her yarış gibi ADANA’da son ayağa gelmiş bulunmaktayız. Yolculuğumuz buraya kadar güzel geçerse bir ACILI ADANA ve ŞALGAM söyleriz, oturur bir güzel yeriz. Üff ne biçim 🙂 3 – SAMSUNLU SEBAHAT , 1 – AŞK VE GÜL , 7 – FÜLANE , 5 – DİLBER GÜLÜ , 6 – GÖRGÜNCAN diyerek sonlandırıyorum. Bol Şanslar…

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
Loading...

Loading...

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!

wpDiscuz