17 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 17 HAZİRAN 2016 CUMA AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. koşu ile saat: 18:30’de, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

CUMA günü gece yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL’da 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. 17 Haziran İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-5 mücadelesi ile İSTANBUL’da ilk 3’lü ganyan oyununa start verilecektir. 1 – AK DIAMOND uyumlu jokeyi ile banko olarak önerimdir.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-5 mücadelesi ile yedili ganyan oyunu başlayacaktır. 3 – MAVİDALGA bir kez daha banko olarak önereceğim ve bu rakiplerini geride bırakmasını bekliyorum.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-16 mücadelesi ile İSTANBUL Veliefendi Hipodromunda altılı ganyan heyecanı başlayacaktır. 1400 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 1 – NEW CASTLE , 3 – PERHANE , 6 – HIDDEN JEWELS ve 4 – BOBUSHKA kazanmaya yakın gördüğüm isimlerdir.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanlarının MAIDEN mücadelesinde; 8 – SHOWE BEGINS günün ilk bankosu olarak önereceğim isimdir.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizler ŞARTLI-4 mücadelesi 2000 mt.’lik kum pistte gerçekleşecektir. 3 – MIZZEN OF TURKEY uyumlu jokeyi Halis KARATAŞ ile potoya uzanarak günün bir diğer bankosu olacaktır.

6. KOŞU: 3 Yaşlı Arap safkanlarının 1400 mt.’lik çim pistte ŞARTLI-5 mücadeleleri ekranlara gelecektir. Dört defa kumda koşup üçünü kazanan 1 – METAL FIRTINASI bakalım çimden etkilenecek mi… En ciddi rakibi 2 – ÜNALAMCA hata kollayacak ve yakaladığı zaman affetmeyecek bir isimdir.

7. KOŞU: İSTANBUL’da altılının tabela ayağına geldiğimizde ise 5 ve Yukarı Arap safkanlarının HANDİKAP-16 mücadelesini izleyeceğiz. Son koşusunu bu pist ve mesafede kazanan 1 – PAMUK ABLA öncelikli olarak kuponlara yazılması gereken isimdir. Zaten bu grubun üzerinde olduğunu her haliyle belli etmektedir. Küçük kuponlarda banko olarak yazılabilir. Rakip olarak; 5 – FERACEHAN değerlendirilebilir. Sürpriz için; 4 – BUHARALI , 2 – GÜNHAT ve 9 – KARPATLI geniş kuponlarda dikkat edilmesi gereken isimlerdir.

8. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesinde; 6 – RÜZGAR GOLD artık MAIDEN’a veda etme vaktinin gelmesi ve geçiyor olmasıından dolayı bu koşuda ilk şans tanınması gereken safkandır. Lakin yine çıkmamaya inat ederse; 7 – SADO BY SADO , 14 – NEVİŞAH ve 16 – ŞOŞOLOZA etkili sprintlerle gelerek koşuya ağırlıklarını koyabilecek isimlerdir. Sürprizi 5 – OLD BOY yapabilir.

15 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 1 – 3 – 6 – 4

2. AYAK: 8 – SHOWE BEGINS (BANKO)

3. AYAK: 3 – MIZZEN OF TURKEY (BANKO)

4. AYAK: 1 – METAL FIRTINASI // 2

5. AYAK: 1 – PAMUK ABLA // 5 // 4 – 2 – 9

6. AYAK: 6 – RÜZGAR GOLD // 7 – 14 – 16 // 5

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.