17 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

17 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 17 HAZİRAN 2016 CUMA AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. koşu ile saat: 18:30’de, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

CUMA günü gece yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL’da 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. 17 Haziran İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-5 mücadelesi ile İSTANBUL’da ilk 3’lü ganyan oyununa start verilecektir. 1 – AK DIAMOND uyumlu jokeyi ile banko olarak önerimdir.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-5 mücadelesi ile yedili ganyan oyunu başlayacaktır. 3 – MAVİDALGA bir kez daha banko olarak önereceğim ve bu rakiplerini geride bırakmasını bekliyorum.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-16 mücadelesi ile İSTANBUL Veliefendi Hipodromunda altılı ganyan heyecanı başlayacaktır. 1400 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 1 – NEW CASTLE , 3 – PERHANE , 6 – HIDDEN JEWELS ve 4 – BOBUSHKA kazanmaya yakın gördüğüm isimlerdir.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanlarının MAIDEN mücadelesinde; 8 – SHOWE BEGINS günün ilk bankosu olarak önereceğim isimdir.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizler ŞARTLI-4 mücadelesi 2000 mt.’lik kum pistte gerçekleşecektir. 3 – MIZZEN OF TURKEY uyumlu jokeyi Halis KARATAŞ ile potoya uzanarak günün bir diğer bankosu olacaktır.

6. KOŞU: 3 Yaşlı Arap safkanlarının 1400 mt.’lik çim pistte ŞARTLI-5 mücadeleleri ekranlara gelecektir. Dört defa kumda koşup üçünü kazanan 1 – METAL FIRTINASI bakalım çimden etkilenecek mi… En ciddi rakibi 2 – ÜNALAMCA hata kollayacak ve yakaladığı zaman affetmeyecek bir isimdir.

7. KOŞU: İSTANBUL’da altılının tabela ayağına geldiğimizde ise 5 ve Yukarı Arap safkanlarının HANDİKAP-16 mücadelesini izleyeceğiz. Son koşusunu bu pist ve mesafede kazanan 1 – PAMUK ABLA öncelikli olarak kuponlara yazılması gereken isimdir. Zaten bu grubun üzerinde olduğunu her haliyle belli etmektedir. Küçük kuponlarda banko olarak yazılabilir. Rakip olarak; 5 – FERACEHAN değerlendirilebilir. Sürpriz için; 4 – BUHARALI , 2 – GÜNHAT ve 9 – KARPATLI geniş kuponlarda dikkat edilmesi gereken isimlerdir.

8. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesinde; 6 – RÜZGAR GOLD artık MAIDEN’a veda etme vaktinin gelmesi ve geçiyor olmasıından dolayı bu koşuda ilk şans tanınması gereken safkandır. Lakin yine çıkmamaya inat ederse; 7 – SADO BY SADO , 14 – NEVİŞAH ve 16 – ŞOŞOLOZA etkili sprintlerle gelerek koşuya ağırlıklarını koyabilecek isimlerdir. Sürprizi 5 – OLD BOY yapabilir.

15 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 1 – 3 – 6 – 4

2. AYAK: 8 – SHOWE BEGINS (BANKO)

3. AYAK: 3 – MIZZEN OF TURKEY (BANKO)

4. AYAK: 1 – METAL FIRTINASI // 2

5. AYAK: 1 – PAMUK ABLA // 5 // 4 – 2 – 9

6. AYAK: 6 – RÜZGAR GOLD // 7 – 14 – 16 // 5

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!

wpDiscuz