Loading...

17 ARALIK 2015 – ŞANLIURFA ALTILISI

17 ARALIK 2015 – ŞANLIURFA ALTILISI

ŞANLIURFA 17 Aralık 2015 Perşembe günü 6 Koşu mevcuttur. 6’Lı Ganyan oyunu 1. Koşu saat: 18:30 olarak düzenlenmiş. Bol Şanslar Dileriz…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 6 – SİTEMKAR , 2 – TUMBUL SAVAŞ , 5 – KARASAPAN , 4 – ÇALIŞKABEY , 3 – BALYOZ , 8 – BİZİMOĞLAN , 10 – İBRAHİM AMCA önerebileceğim safkanlardır. Yalnız zor bir koşu kimin geleceği belli olmayabilir. Favorileri vermedim zaten herkes yazacaktır. Ben bu ayakta favori gelme ihtimalinin düşük olacağını düşünüyorum. İki favori atta dişi. Erkekler ön planda olacaktır.

2. KOŞU: 1 – GERMİYAN ilk at olarak öneriyorum. 6 – ROZBAHAR , 4 – OĞULBATUR , 9 – KEŞANLI KEMAL ciddi rakipleri olabilir.

3. KOŞU: Ön plana çıkan safkanlar; 1 – KANDEMİRKIR , 4 – HAMMURABİ , 8 – ZEITGEIST , 7 – SEA HORSE ile bu ayağı geçiyorum.

4. KOŞU: 3 – MED CEZİR ve 2 – PİRİŞTİNELİ arasında geçebilecek bir yarış. Rakipleri 5 – TOKYO olacaktır. Burada süpriz yapmasını beklediğim safkan ise 8 – KIZILYILMAZ.

5. KOŞU: 1 – AKDAĞ ATEŞİ günün bankosu olacaktır.

6. KOŞU: Öncelikle küçük kuponlara 1 – LITAI tek atılabilir. Geniş kuponlarda ise bulunması gereken safkanlar; 11 – PAVORE , 7 – TAY BİKE , 2 – TACIM , 10 – MILLIONDOLLAR BABY ile son ayağı da sonlandıralım.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
Loading...

Loading...

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!