Loading...

17 ARALIK 2015 – BURSA ALTILISI

17 ARALIK 2015 – BURSA ALTILISI

17 Aralık 2015 Perşembe BURSA At Yarışı  7 Koşulu bir program ile karşımızda. ALTILI Ganyan 2. koşu ile başlangıç saati: 13:30’dur. BOL ŞANSLAR DİLERİZ.

 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞU İLE BAŞLAR): 3 – KARA ARDA , 9 – PAYASLI , 10 – SUNAY BEY , 2 – GERİDÖN (11 ile ekürü) MAIDEN koşu için yeterli olabilecektir. Bu ayakta süpriz bir sonuca imza atabilecek isim ise tek dişi safkan olan 12 – DREAM LİNE olabilir.

3. KOŞU: Diyarbakır’da HANDİKAP 16 koşuda “KARA KANTOS’u” nasıl tek çıkardıysak burada da aynı kurgumuz ile ön plana çıkan atları yazacağım. 9 – CANKOPARAN ve 8 – ŞENGEZER ilk atlarım olacaktır. Daha sonra; 5 – SEVİMLİ ve 6 – MUSON RÜZGARI yazılabilir. 

4. KOŞU: Bu koşudaki sıralamam şu şekildedir; 1 – GALLOPING WISDAM , 7 – KHASALAR , 8 – PRIMO , 9 – GRUMPY olarak geçiyorum. Rakip 2 – SECRET SEA olacaktır.

5. KOŞU: ŞARTLI-4 bu koşuda öncelik sıralamama göre; 7 – DURUTAYIM , 5 – GÜNYÜZÜ , 2 – YOLAŞAN ve 4 – KÖSENİM ile bu ayağın kapalı olacağını düşünüyorum.

6. KOŞU: Ekürülerden 12 – ZEYBEKŞAH (1 ile ekürü) ön plana çıktığı bir koşu ama her ihtimale de açık bir yarış olacaktır. Ben burada ekürü avantajıyla 13 – ZEYBEKŞAH geleceğini düşünüyorum. Galobu ve son koşusu çok güzeldi. 4.5 boy fark atarak yarışı kazanmayı başarmıştı. Lakin ZEYBEKŞAH gelmezse burada favorilerle birlikte çok at yazılması uygun olacaktır. Ben sizlere 12 – ZEYBEKŞAHI öneriyorum sizler tuttuğunuz atları yanına yazarsınız…

7. KOŞU: 11 – TARRAGONA rakiplerine göre bir iki adım önde sayılır. Galobu diğerlerine nazaran daha iyi. Bu yüzden ilk at olarak TARRAGONA’yı öneriyorum. Daha sonra; 2 – ALTINBEŞİK , 10 – ÖZBUHAN , 8 – HUBBLE , 4 – BATAJA , 6 – BÜYÜK AJİBA kuponlarda bulunması gerekir. Burada dişi at olarak favori ve pleaseye yakın durumda olan 12 – CRAZY ISLAND ve 13 – LADY HUNTERS daha sonra şans verilebilecek isimler olarak değerlendiriyorum. Lakin ilk yazdığımız atlar gelmesse devreye girebilirler.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
Loading...

Loading...

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!