Loading...

17 ARALIK 2015 – BURSA ALTILISI

17 ARALIK 2015 – BURSA ALTILISI

17 Aralık 2015 Perşembe BURSA At Yarışı  7 Koşulu bir program ile karşımızda. ALTILI Ganyan 2. koşu ile başlangıç saati: 13:30’dur. BOL ŞANSLAR DİLERİZ.

 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞU İLE BAŞLAR): 3 – KARA ARDA , 9 – PAYASLI , 10 – SUNAY BEY , 2 – GERİDÖN (11 ile ekürü) MAIDEN koşu için yeterli olabilecektir. Bu ayakta süpriz bir sonuca imza atabilecek isim ise tek dişi safkan olan 12 – DREAM LİNE olabilir.

3. KOŞU: Diyarbakır’da HANDİKAP 16 koşuda “KARA KANTOS’u” nasıl tek çıkardıysak burada da aynı kurgumuz ile ön plana çıkan atları yazacağım. 9 – CANKOPARAN ve 8 – ŞENGEZER ilk atlarım olacaktır. Daha sonra; 5 – SEVİMLİ ve 6 – MUSON RÜZGARI yazılabilir. 

4. KOŞU: Bu koşudaki sıralamam şu şekildedir; 1 – GALLOPING WISDAM , 7 – KHASALAR , 8 – PRIMO , 9 – GRUMPY olarak geçiyorum. Rakip 2 – SECRET SEA olacaktır.

5. KOŞU: ŞARTLI-4 bu koşuda öncelik sıralamama göre; 7 – DURUTAYIM , 5 – GÜNYÜZÜ , 2 – YOLAŞAN ve 4 – KÖSENİM ile bu ayağın kapalı olacağını düşünüyorum.

6. KOŞU: Ekürülerden 12 – ZEYBEKŞAH (1 ile ekürü) ön plana çıktığı bir koşu ama her ihtimale de açık bir yarış olacaktır. Ben burada ekürü avantajıyla 13 – ZEYBEKŞAH geleceğini düşünüyorum. Galobu ve son koşusu çok güzeldi. 4.5 boy fark atarak yarışı kazanmayı başarmıştı. Lakin ZEYBEKŞAH gelmezse burada favorilerle birlikte çok at yazılması uygun olacaktır. Ben sizlere 12 – ZEYBEKŞAHI öneriyorum sizler tuttuğunuz atları yanına yazarsınız…

7. KOŞU: 11 – TARRAGONA rakiplerine göre bir iki adım önde sayılır. Galobu diğerlerine nazaran daha iyi. Bu yüzden ilk at olarak TARRAGONA’yı öneriyorum. Daha sonra; 2 – ALTINBEŞİK , 10 – ÖZBUHAN , 8 – HUBBLE , 4 – BATAJA , 6 – BÜYÜK AJİBA kuponlarda bulunması gerekir. Burada dişi at olarak favori ve pleaseye yakın durumda olan 12 – CRAZY ISLAND ve 13 – LADY HUNTERS daha sonra şans verilebilecek isimler olarak değerlendiriyorum. Lakin ilk yazdığımız atlar gelmesse devreye girebilirler.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.