Merhaba değerli yarışseverlerimiz,

Sizlere sitemizde TÜM Yöneticilerimizin katkısı olan ortak şablonumuzdan İSTANBUL 1. ALTILI’yı doğru bir şekilde yansıttığımızı ve değerlendirenlerin kazançlı çıktığını belirtmek isteriz… 16 Temmuz 2017 Pazar günü, gündüz yarışları olarak ekranlara gelen İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda İKİ ALTILI PROGRAMI bulunmaktaydı. Bizler 1. ALTILI’yı sizlere yakalatarak, harçlıkları cebe koydurduk…

Lakin 2. ALTILI’da oyunu bozan ise gene Halis KARATAŞ olduğunu belirtmek isteriz… Bu kadar bariz hatalar yaparak bakalım nereye varacak kendisine buradan sorarım… Bence yeteri kadar at bindi, artık sahalara veda ederek, kendisini sevenlerin onu iyi şekilde hatırlamasını sağlaması gerekir… Her at aynı şekilde sprinte kaldırılmaz USTA HALİS KARATAŞ… Eski genç Halis yok, tamam anladık yaşından ötürü atlara binerken daha temkinlisin, daha usturuplu sürüyorsun… Çoğu kişinin hayatını kaybettiği bu spor dalında sende bizleri üzme artık… Bırak artık gençler var bak bir sürü… Koçlar gibiler aslanlar gibi at biniyorlar. Senin yerini onlar doldursun müsaade et… Bizler de seni ya bir jokey vardı üff 6’da 6’da yapardı… 6’da 5 at getirirdi diyelim. Ne olur yani hala  daha bu hırsın sebebi nedir? Bak senin yüzünden AGF oranları dengesizleşiyor, senin yüzünden insanların umutları sönüyor. Lütfen artık çekil, çekil ki bizler de seni iyi halinle hatırlayalım… Bindiğin atları yazıp yazmamakta tereddüt etmek yüzünden ALTILI KURAMIYORUZ. Her atı tabelaya sokuyorsun, birinciliğe geldi mi getiremiyorsun. Sonuç itibariyle sen gene kazanıyorsun ama bizler ?

Neyse uzun lafı kısası belki sana yakın birileri veya sen okursan bu yazıyı biraz oturup düşün istedim…

16 Temmuz 2017 – İSTANBUL ALTILI Şablonumuz;

16 TEMMUZ 2017 – İSTANBUL 1. ALTILI ŞABLONU: at yarışı tahminleri

  1. AYAK: 1 – ATLIGÜL // 7 – 8 – 3 – 9
  2. AYAK: 1 – 3 – 4
  3. AYAK: 2 – BAYEZID // 5 – 3
  4. AYAK: 10 – 5 – 4 – 8 – 3 – 2
  5. AYAK: 6 – ZAMANA KARŞI // 7 – 1 – 3 – 4
  6. AYAK: 9 – YİĞİTALP // 4 // 7

16 TEMMUZ 2017 – İSTANBUL ALTILISI

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.