16 ŞUBAT 2017 – İZMİR ALTILISI

16 ŞUBAT 2017 PERŞEMBE günü İzmir at yarışı programında 6 koşu vardır. Altilim.net olarak; ALTILI GANYAN oyununun 1. Koşu ile Saat: 15:00‘da başlayacağını belirtmek isteriz. Bol Şanslar Dilerim…

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA EKRANLARA GELECEKTİR. 1400 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz altılının ilk ayağında; 4 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-14 mücadelesi ekranlara gelecektir. 60 kg. ile bu pistte 1600 mt.’de birinciliğe uzanan 2 – BEZMİ ALEM şimdi 62 kg… Bence 2 kg. pek fazla etkilemeyecektir yeter ki binicisi safkanı iyi kontrol edebilsin diyelim ve rakiplerini sıralayalım; Yine ağır kilo olmasına rağmen kalitesi ile kuponlara yazmadan geçmeyeceğimiz 1 – PATIENT başta olmak üzere, 8 – VIVA LA VIDA etkili pilotu ile sürekli tabela içlerinde yer alan bir isim bu defa rakiplerine zor anlar yaşatabilir. Sürprize 3 – KRALİÇE BALKES , 4 – GOLD CLAMP ve 11 – ŞEKER YILDIZI yazılabilir. Şunu da belirteyim çoğu kişi yazmayacaktır ama 7 – AL MAHA startta kalmaz ise büyük bir sürprize imza atabilir. Yani anlayacağınız ilk ayaktan bizleri elemek isterlerse seçenekler bunlar olarak görüyorum. Elbette gözümüzden kaçan vardır, hepimiz insanız. Sizlerin gözüne takılan veya bu safkan çok iyi durumda diyerek yorumlarda bulunabilirseniz herkes bu paylaşımdan faydalanmış olur. Ama lütfen sadece tek bir safkan için yorum atmayın rica ediyorum. Bir kupon halinde oluşturup gönderin.

2. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-14 koşusunda ise BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 4 – KURALSIZ küçük kuponlara alternatif banko olarak yazılabilir, rakip eklemek isteyenler ise 1 – HALİME HANIM‘ı değerlendirebilirler. Çünkü; En ciddi rakibin HALİME HANIM olacağını düşünüyorum. Bu ikili arasında geçmez ise bu yarış, ortalık çarşamba pazarına döner… Unutmadan bu ayağın sürprizleri ise; 2 – LALUŞ , 3 – NEVVARE ve 6 – İYONE olabilir.

3. KOŞU: 4 Yaşlı Arap atların katılacağı ŞARTLI-4 yarış 1900 mt.’lik kum pistte yapılacaktır. 5 – ERTEMİZ ve 4 – AKIN AKIN ikilisinin birincilik için kapışmasını bekliyorum. 1 – SULTANBATUR ve 6 – VASEEM geniş kuponlara sürpriz amaçlı eklenebilir diye düşünüyorum.

4. KOŞU: SEDAT EVLİYAZADE KOŞUSUgünün önemli mücadelesi olan bu koşuda;  3 Yaşlı İngilizlerin KV-8 mücadelesini izleyeceğiz. 1400 mt’lik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; Tam mesafesinde koşan 1 – SİVEREK DİYARI‘nı gözünü kapat kuponuna banko yaz… M. GÜNDÜZELİ bizi üzme diyelim ve bir sonraki ayağa geçelim.

5. KOŞU: 1600 mt.’lik kum pistte yapılacak TABELA ayağında; 4 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-3 koşusu ekranlara gelecektir. 2 – RIGHT OR WRONG yine günün bir diğer bankosu olarak önereceğim safkandır… 

6. KOŞU: İzmir’de ALTILI’nın son ayağına katılacak 4 ve Yukarı 7 Arap atının ŞARTLI-4 mücadelesi için start verilecektir. 1200 mt’lik kısa mesafeli kum pist koşusunda; 2 – GARANTİ ve 3 – BÜYÜKDÜŞÜN bu ayağın kapalısı gibi duruyor. 1 – CANIM MİRA ise sürpriz arayanların gözardı etmemesini düşünüyorum.

16 ŞUBAT 2017 – İZMİR ALTILI TAHMİNİ ŞABLONUMUZ

1. AYAK: 2 – BEZMİ ALEM // 1 – 8 // 3 – 4 – 11 – 7

2. AYAK: 4 – KURALSIZ // 1 // 2 – 3 – 6

3. AYAK: 5 – 4 // 1 – 6

4. AYAK: 1 – SİVEREK DİYARI (BANKO)

5. AYAK: 2 – RIGHT OR WRONG (BANKO)

6. AYAK: 2 – 3 // 1

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.