16 ŞUBAT 2016 – KOCAELİ SİSTEM ALTILISI BY HİKO

KOCAELİ 16 Şubat 2016 Salı günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’de başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Son kazandığı koşuyu tekrarlayabilirse 12 – KONGO bu gurubu geçer üstelik bu mesafenin deneyimli isimlerinin hepsi ağır kilolu kendiside kazandığı koşudaki kilosundan 5 kg.fazla koşuyor. Ben bu ata rakip olarak 11- CATCH MONEY’i düşünüyorum bu iki atla yetinmeyenlere 1 – BABASEYFİ ve gurubun sonuncu atı 6 – UNUTULMAZ’ı tavsiye ederim.

2. KOŞU: 1 – DAYI MEVLÜT kendisi gibi startla birlikte öne çıkan 7 – İNDİAN RADJA ile önlerde yapacağı birincilik mücadelesinde bana göre 8 kg. daha ağır olmasına rağmen ilk şanslı isim. Yanlız bu mücadeleden istifade edebilecek olan 6 – CHARMİNG STORM sprint mesafesini ayarlayabilirse koşuda söz sahibi olabilir. bence bu 3 atı birlikte yazmakta yarar var.

3. KOŞU: Üzerinde uyum sağladığı jokeyi ile ağır kilosuna rağmen 2 – DELİ MAVİ ilk şansli isimdir en ciddi rakibi bu pistte daha önce kendisini geçebilen 4 – FLAME GİRL olacaktır. Apranti koşusu olması sebebiyle sürpriz arayacaklara önce 6 – HAPPY VALENTİNE ve 5 – DİLBAR’ı önerebilirim.

4. KOŞU: 8 – YILMABAŞAR formsuz jokeyine rağmen ilk atım bu mesafelerin ideal ismi 9 – YOL BULAN ciddi rakibi olur koşunun sürprizini ise geçen yıl bu koşuda ikinci olan 6 – KURTÇABEY den bekliyorum.

5. KOŞU: 1 – YÖRÜKBEYİ son kazandığı koşusundaki gibi koştuğunda günün bankosu olur. Tek rakibi ise bence 3 – BAHTIAK.

6. KOŞU: 11 – VAYVAYVAY, 10 – SPORTİVO, 5 – KIZIL KOURGAN ve 7 – MAKBET ve 1 – AEGEAN RIDDLE yazıp bu koşuda birazda olsa rahat edebilirsiniz.

KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 12 – 11 **** 1 – 6

2.AYAK: 1 – 7 – 6

3.AYAK: 2 – 4 **** 6 – 5

4.AYAK: 8 – 9 **** 6

5.AYAK: 1 – YÖRÜKBEYİ

6.AYAK: 11 – 10 – 5 – 7 – 1

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.