16 OCAK 2019 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda yapılacak 6 koşulu at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı 1. Koşu ile saat 18:30’da ekranlara gelecektir…

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

İstanbul’da bugün Altılı Ganyanın ilk ayağı olan 1.koşuda start alması beklenen 2 numaralı Mystic Green isimli safkanın start almayabileceği öğrenildi.

16 OCAK 2019 ÇARŞAMBA (16.01.2019) İSTANBUL 5. Yarış gününde; 6 koşulu program bulunmaktadır. İstanbul at yarışı tahminimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)İstanbul altılı ganyan oyununun başlangıç ayağını oluşturan HANDİKAP-14 mücadelede; 3 Yaşlı 7 İngiliz atı start alacaktır. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte izleyeceğimiz birincilik çekişmesinde; Başarılı yarışları ile takibimizde yer alan 5 – NEYZEN hazırlıklarında da formda göründüğünden ötürü günün ilk bankosu olarak önereceğimiz isimdir.

 2. KOŞU 4 Yaşlı Arapların start alacağı ŞARTLI-3/DHÖW yarış ile BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki zorlu yarışta; İçlerinde en hazır ve birinciliğe yakın gördüğümüz 12 – ÖZEKAN günün bir diğer bankosu olarak şablonumuzda yer alacaktır. 

 3. KOŞU MEHMET ANUŞ SEL KOŞUSU HANDİKAP-21 mücadeleye; 4 ve Yukarı 13 İngiliz atı katılacaktır. 1500 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek yarış ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 3 – MAHİR BEY , 5 – DİDACTİC , 6- HONEY RYDER , 8 – GADDARA , 9 – RIVER GIR , 12- RÜZGAR ve 13 – ASLAN KOÇUM çalışmalarımızda not aldığımız safkanlar olup, galoplarını da incelediğimizde kazanmaya yakın olduklarını düşündüğümüz isimlerdir.

 4. KOŞU NİMET ÜYKEN KOŞUSU KISA VADE-6 günün bir diğer önemli yarışı ile ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 1300 metrelik kum pistte yapılacak koşuda; 3 Yaşlı 6 İngiliz atının birincilik çekişmesini izleyeceğiz. Bu pist ve mesafede 1.17’lik dereceye sahip olan 3 – SERENITY normal koşullarda rakiplerine üstünlük sağlayabilir… Lakin Özcan YILDIRIM ile bir bütün olarak her daim karşımıza çıkan 2 – RUBUCO‘yu yazmadan da bu ayağı geçmek riskli olur…

 5. KOŞU : VELİEFENDİ’de tabela ayağına geldiğimizde ise; 1400 metrelik kum pist üzerinde ki ŞARTLI-4 mücadele ekranlara gelecektir. 4 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı yarışta; Yine burada uygun rakipleri yanında rahat bir birincilik elde edeceğini düşündüğümüz 3 – BAYEZID kuponlara bir diğer banko olarak önerimizdir.

 6. KOŞU 4 Yaşlı Arap atların MAIDEN/DHÖW/Dişi yarışıyla birlikte günün son startı verilecektir. İSTANBUL’da programın kapanış ayağını oluşturan zorlu mücadelede; 4 Yaşlı 17 Arap atı katılacak olup 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirilecektir. 13 – PERÇİN , 7 – ELVERMEZ , 16 – TATLI PINAR , 8 – HIRSLI , 5 – BONJOUR EL SAMAWİ ve 17 – TURBO LOGO‘yu yazıp rahat bir koşu seyredebilirsiniz.

 16 OCAK 2019 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU : İstanbul banko altılı

  1. AYAK: 5 – NEYZEN (BANKO)
  2. AYAK: 12 – ÖZEKAN (BANKO)
  3. AYAK: 3 – 5 – 6 – 8 – 9 – 12 – 13
  4. AYAK: 3 – 2
  5. AYAK: 3 – BAYEZID (BANKO)
  6. AYAK: 13 – 7 – 16 – 8 – 5 – 17
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.