16 OCAK 2019 – BURSA ALTILISI

16 Ocak 2019 ÇARŞAMBA gününün ilk yarış yeri olan BURSA OSMANGAZİ Hipodromu‘nda 6 koşulu at yarışı programı ekranlara gelecektir. Bursa 5. Yarış gününde; ALTILI GANYAN oyununun başlangıç startı 1. Koşu ile saat 14:30’da verilecektir. 

Genel olarak az atlı olan altılı programında; 16 OCAK 2019 (16.01.2019) gerçekleştirilecek 6 koşulu Bursa at yarışı tahminimiz şöyledir.

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 Yaşlı Arapların 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-4/DHÖ mücadele ile BURSA’da ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 7 safkanın birincilik çekişmesinde; Kazandığı yarışlar ile dikkatleri üzerine çekerek koşuda favori olmayı hak eden 2 – KARAÇELİK küçük kurgularda sığınılabilecek liman gibi görünüyor… Rakipleri ise; Murat GÜNDÜZELİ idaresinde tekrar start alan 6 – ÇEKİRGE , pist derecesiyle öne çıkan 7 – GÖLDEM ve üst sınıflarla koşarak her daim tabela da kendisine yer bulan 5 – SIKINTI YOK ihmale gelmeyecek diğer şanslılardır. 

2. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN/Dişi koşusu ise, BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1400 metrelik kum pistte izleyeceğimiz zorlu yarışta; 1 – ALWAYS ON MY MIND ve 9 – LADY LION ikilisi çalışmalarımızda kazanmaya en yakın safkanlar olarak gözükmektedir. Rakip arayanların; 5 – EKSİK ETEK , 12 – MY GÖKSU ve 11 – LİYA‘yı gözardı etmemesini öneririm. 

3. KOŞU: SERHANBEY KOŞUSU KISA VADE-6/DHÖW yarış ile Bursa’da altılı programının önemli mücadelesi ekranlara gelecektir. 4 ve Yukarı 4 Arap safkanın 1800 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri mücadelede; Her ne kadar son yarışlarında tahtında bir sarsılma olsa da grubun uygunluğu açısından ilk yazmamız gereken isim 2 – GÜMBÜRGÜMBÜR‘dür… Geniş oyun yapılacaksa diğer kalan üç safkanı da ekleyip HEPSİ diyebilirsiniz. Yani ya GÜMGÜM ya HEPSİ bu ayağın hakkı…

4. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz atların katılacağı ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağında ise; 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki KISA VADE-6 yarışı izleyeceğiz… Etkili binicisi ve iyi bir hazırlık evresinden geçtiğini gözlemlediğimiz 2 – LEXINGTON FIRE için kolay bir yarış olacağını düşünüyoruz.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin start alacağı 1800 metrelik kum pist üzerinde yapılacak HANDİKAP-16 koşu ile OSMANGAZİ Hipdromu’nda tabela ayağı başlayacaktır. Uygun grupta, eküri desteğiyle yarışa katılacak olan 1 – KUPALIM (3 ile eküri) günün bir diğer bankosu olarak sizlere sunacağımız isimdir.

6. KOŞU: Bursa altılı ganyan programında günün son startını oluşturan HANDİKAP-14/DHÖW yarışa; 4 ve Yukarı 13 Arap atı katılacaktır. 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 3 – SÜBYE , 2 – KIZGINÖFKE , 5 – BEHİÇEFE , 7- BAGÜRGÜZELİ ve 8 – KARAŞÖVALYE sıralamasını bütçeniz çerçevesinde değerlendirebilirsiniz.

Her daim şans yanınızda olsun dileklerimizle… Unutmayın burada verilen şablon sadece sitemize ait kurgudur… Bu şablondan faydalanabileceğiniz gibi tamamen farklı bir oyunda yapabilirsiniz. Amaç burada yarışseverlerin bir araya gelerek sitemize altılı kuponlarını yollamasıdır… Bu sayede herkesin fikri, kurgusu ortaya çıkacaktır. Gözlerden kaçan atlar daha aza indirilecektir. Sitemizde bu şablonun altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden, lütfen kendi oyununuzu atmayı unutmayınız.

 16 OCAK 2019 – BURSA ALTILI ŞABLONU: 

 1. AYAK:  2 – KARAÇELİK // 6 – 7 – 5

 2. AYAK:  1 – 9 // 5 – 12 – 11

 3. AYAK:  2 – GÜMBÜRGÜMBÜR // HEPSİ

 4. AYAK:  2 – LEXINGTON FIRE (BANKO)

 5. AYAK:  1 – KUPALIM (BANKO)

 6. AYAK:  3 – 2 – 5 – 7 – 8

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.