16 OCAK 2016 – İSTANBUL SİSTEM ALTILISI BY HİKO

İSTANBUL 16 Ocak 2016  Cumartesi  günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’de başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 8 – ROYAL STORY kazanır

2. KOŞU: Kötülerin iyisi durumundaki 6 – YUSUFHAT ilk atım 2 – KAPTAN AMCA rakibi konumunda, bu koşu hem maiden hemde satış koşusu ilk defa böyle bir koşuya tanık olacağız bu iki ata güvenmeyenler 7 – CHARMİNG PRİNCESS’i yazmayı unutmasınlar.

3. KOŞU: 4 – MY BİLLİONAİRE tek geçilebilir eküriler sert rakibi olacaktır.

4. KOŞU: Her ne kadar 5 – GÖZYAŞI GECESİ banko gibi gözüksede ben 6 – GÜZELKAYA,( 3 – AMANKAYA) ekürilerininde yazılması taraftarıyım. 

5. KOŞU: 1 – YARAMAZ ÇOCUK ve 5 – MYTHOGENİC arasındaki mücadele sonucu belirler. Yazabilenlere 3 – BENELÜX öneririm. 

6. KOŞU: Günün son koşusunda 5 – TURBOJET ve 7 – KABAKÇI ikilisi bekliyorum 8 – BAKIRCIBEY bu iki atın mücadelesinden yararlanabilir son 2000 metrelik koşusunda başarılı gözüken 13 – ŞAHİNTER yine tabelada yer bulabilir. Koşunun bombası 1 – SEVİMLİ.

 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.