16 OCAK 2016 – ADANA SİSTEM ALTILISI BY HİKO

ADANA 16 Ocak 2016  Cumartesi  günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 18:00’de, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1 – KARAESER ve 2 – FAMİLY JOY bu koşu için yeterli görüşündeyim.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 9 – RED ANGEL, 2 – DAR ES SALAAM, 1 – BİNDOKUZYÜZYEDİ ayrım yapılmadan yazılmalıdır, koşunun sürprizi 8 – MY KRAKOW.

3. KOŞU: 3 – TUŞ KİLİDİ bu sefer çıktığı gibi bitirebilir, aynı puanda ve aynı stilde koşan 11 – NASİBİN bu atı önde rahat bırakmıyacaktır sonlarda kuvvetli gelebilirse 5 – SARIBİRGÜL’de koşuda etkili olabilir koşunun bombası 6 – BÜNYAN olur. 

4. KOŞU: 2 – ÇAKIRALP’in bu gurubu geçebileceğini düşünüyorum. Ekürilerden 6 – KAYAPINARLI ikili bahiste düşünülebilir.

5. KOŞU: Günün en güvenilir bankosu 4 – SERHANTAY olacaktır.

6. KOŞU: 4 – FEARLESS SON, 8 – NEW CASTLE, 3 – ERTUĞRUL benim önerebileceğim 3 isim 7 – MONAVENTO’dan bir sürpriz gelebilir.

7. KOŞU: 10 – APRİKOSE sürprize çok müsait bu koşuda sırasıyla 18 – NERİA,3 – PANABELLE, 6 – DAUGAVA etkili olabilecek safkanlar.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.