16 MART 2020 – BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ

Bursa Osmangazi Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 6 koşulu yarış programında, Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 15:30‘da başlayacaktır. 16 Mart 2020 (16.03.2020) Pazartesi, BURSA 22. Yarış günü için hazırlamış olduğumuz at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

Burada sunulan at yarışı tahminlerinin, kendi kurgularınızı oluştururken fikir vermesi amaçlı olduklarını unutmayınız. Öncelik her daim kendi takip ettiğiniz veya gözünüze çarpan safkanlar olsun. Burada bizlerin sunduğu yarış tahminlerinin yanı sıra, aşağıda yer alan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünü doldurarak kendi altılı kurgunuzu paylaşabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey; Geçerli bir mail adresi ile tahminlerinizi yazarken her ayağı bir satıra gelecek şekilde göndermenizdir. Yan yana yazılan altılı tahminleri karışıklığa yol açtığından onaylanmamaktadır. Her satıra bir ayağı yazarak anlaşılır bir şekilde, birden fazla rakam yazacaksanız aralarına virgül veya nokta koyarak bu siteyi kullanan her yaşta ki kesime faydalı olabilirsiniz.

 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 koşusu ile Bursa’da Altılı Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 10 safkanın start alacağı 1900 metrelik kum pistte ki birincilik çekişmesinde; Bu pist ve mesafede 2.02’lik dereceye sahip olan ve koruduğu formuyla öne çıkardığımız 3 – BABAYEGA küçük kuponlarda tek yazılabilir. Rakip yazmak isteyen yarışseverler ise; 1 – FRANKENSTEIN ve 7 – BATUMİ‘yi kuponlara ekleyerek rahat bir koşu seyredebilirler. 

 2. KOŞU 4 Yaşlı 10 Arap atın katılacağı ŞARTLI-5/DHÖW yarışıyla birlikte Beşli Ganyan oyununun ilk ayağı ekranlara gelecektir. 1300 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek mücadelede; 2 – ÇAĞIRAN ve 1 – ATİK ATİK isimli safkanların yarışlarını incelediğimizde öncelikli olarak kuponlarda yer almasını önereceğiz. 

 3. KOŞU : 4 Yaşlı Arapların MAIDEN/DHÖW mücadelesi, 1900 metrelik kum pist üzerinde yapılacaktır. 12 safkanın sahaya çıkacağı bu zorlu sınav ile Dörtlü Ganyan oyunu da başlamış olacaktır. 4 – KARTEL , 2 – AKHİSARLI , 7 – OĞLUM KÜBEŞ , 10 – PİSTOL STAR ve 9 – ÖZDEMİR AĞA‘yı yazarak bu ayağı sağlama alabiliriz…

 4. KOŞU : 4 ve Yukarı 5 İngiliz safkanın katılımıyla gerçekleştirilecek KISA VADE-7 koşu, 1200 metrelik kum pistte ekranlara gelecektir. Üçlü Ganyan’ın başlangıç ayağını oluşturan bu yarışta; Bu tarz eşit güçte isimlerin bir araya geldiği koşuları HEPSİ (2 ve 5 eküri) diyerek geçmenin mantıklı bir hareket olacağını savunmaktayız…

 5. KOŞU 3 Yaşlı 7 İngiliz atın bir araya geleceği HANDİKAP-15 mücadele ise, Altılı’nın tabela ayağını oluşturacaktır. 1800 metrelik kum pist üzerinde yapılacak birincilik çekişmesinde; Koruduğu formuyla 3 – AHMET BEYLİ‘yi günün ilk bankosu olarak kuponlara önereceğiz. 

 6. KOŞU : 4 ve Yukarı Arapların katılımıyla gerçekleştirilecek programın kapanış ayağında ki HANDİKAP-15/DHÖ yarışta, 1300 metrelik kum pistte ekranlara gelecektir. 7 – TUĞALP , 6 – MAZLUMZÜLFİKAR , 3 – ÇELİKMAVİ ve 12 – ALTINBAY burada ayrımsız bir şekilde kuponlarda değerlendirilmesi taraftarıyız. 

 

15 MART 2020 – BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ

1. AYAK: 3 – BABAYEGA // 1 – 7

2. AYAK: 2 – 1

3. AYAK: 4 – 2 – 7 – 10 – 9

4. AYAK: HEPSİ (4 at) (2 ve 5 eküri)

5. AYAK: 3 – AHMET BEYLİ (BANKO)

6. AYAK: 7 – 6 – 3 – 12

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.