16 MART 2016 – BURSA ALTILISI

BURSA 16 Mart 2016 Çarşamba günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan oyunu 1. koşu ile saat 14:00’da başlarken, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 14:30’da başlayacaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Yedili ayağı için önerilerim şu şekilde olacaktır; 2 – KOŞUCU ilk atım daha sonra 1 – RENGÜL ve 3 – NUREYŞAN ciddi rakipleri olacaktır. Süpriz beklediğim isim ise; 6 – ATİKKIZ geniş kuponlarda değerlendirilebilir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Altılı ganyanın ilk ayağında favori yazıyoruz gelmiyor, çok at yazıyoruz favori geliyor. Artık adet haline geldi. O yüzden bu ayakta hem favorilere yer vereceğim hem de süpriz isimlere… Lakin Bursa’da ilk ayaktaki 5 ve Yukarı Araplar Şartlı-5 koşusunda daha önce favori isim gelmemiş. Ama bu gelmeyecek anlamına da gelmez. Şimdi hem sistematik olarak bakalım hem de değerlendirme sonucu çıkan safkanları sizlere sunalım. Öncelikli olarak 6 – DOĞUHAN ve 4 – KUTLUERİNOĞLU önceki yarışlara göre gelebilecek ilk isimlerdir. Daha sonra kilo avantajları bulunan; 7 – POWER ve 8 – YEDİKARANFİL değerlendirilmelidir. Son olarak da koşunun favori ismi olan 3 – BAŞKAYNAK kuponlar da bulunmalıdır.

3. KOŞU: 5 – KAPTAN AMCA ve 2 – BATAJA ilk tuttuğum safkanlar. Daha sonra; 3 – ÇİFTÇİ REİS , 7 – TARRAGONA ve 4 – IALYSOS bu ayak için kapalı denebilecek şekilde olur sanırım. 

4. KOŞU: İyi bir form yakalayan 6 – ZAPPA günün bankosu olacaktır.

5. KOŞU: 2 – GANİZADE bu koşuda kazanmaya en yakın isim. Lakin rakibi 6 – THE LAST LEGEND olabilir.

6. KOŞU: Kısa mesafeli bu yarışta 5 – PORSUK BEYİ (16 ile eküri) etkili ve ısrarcı jokeyiyle öncelik tanıdığım bir safkan olacaktır. Daha sonra koşunun favorisi olan 1 – TUMBUL EFE , 4 – ORMANCI DAYI ve 6 – BABAMENDUH gelebilecek atlardır. Bu safkanların dışına çıkarsa yazabildiğiniz süpriz isimleri yazın derim. Lakin çok atlı ve kısa mesafeli bir koşu kafayı alan bitirebilir, bunu da kestirebilmek çok zor gibi.

7. KOŞU: 1 – ARCHMAN‘in MAIDEN’a veda etmesini bekliyorum. Günün bir diğer bankosu olarak 1 – ARCHMAN yazılabilir.

 

16 MART 2016 BURSA ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 6 – 4 – 7 – 8 – 3

2.AYAK: 5 – 2 – 3 – 7 – 4

3.AYAK: 6 – ZAPPA (BANKO)

4.AYAK: 2 – 6

5.AYAK: 5 – 1 – 4 – 6

6.AYAK: 1 – ARCHMAN (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.