16 KASIM 2018 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

2. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 16 KASIM 2018 (16.11.2018) Perşembe günü 7 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile saat 18:30’da başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4/DHÖW mücadelesi ile ŞİRİNYER’de ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 2000 metrelik çim pistte gerçekleştirilecek yarışta; 6 – TAHAMKAR , 1 – ASİ KALP , 3 – BESSEY ve 5 – KOLARAFET‘i kuponlarda birlikte değerlendirilmesi gerekir.

 3. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin 1700 metrelik çim pist üzerinde ki HANDİKAP-16 koşusu ile BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 5 – BİRDELLO ve 4 – GÜZELAT ikilisi kuponlarda öncelikli olarak şans verilmesi gereken safkanlardır… Daha sonra tuttuğunuz isimler var ise yanına ekleyerek geniş oyun yapabilirsiniz.

 4. KOŞU 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte yapılacak DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturan MAIDEN/DHÖW koşuda; Başarılı formuyla öne çıkan 5 – RÜZGARBERK ikinci yarışında MAIDEN’a veda etmesini bekliyoruz. 

 5. KOŞU 2 Yaşlı 5 İngiliz atının KISA VADE-6 yarışı ise 1400 metrelik kum pistte ekranlara gelecektir… Aynı zamanda ÜÇLÜ GANYAN oyunu da bu koşu ile başlamış olacaktır. 3 – FRIGHTEN , 1 – EMEKYEMEZ ve 2 – ÇILDIR GÖLÜ birinciliğe en yakın safkanlar olup, birlikte değerlendirilmesi gerektiği taraftarıyız… 

 6. KOŞU İZMİR’de tabela ayağına geldiğimizde ise; 3 ve Yukarı İngiliz safkanların 1400 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-4 koşusunu seyredeceğiz… Daha üst gruplarda start alan 1 – BABADÖKER‘in kolay bir şekilde fotoya uzanmasını bekliyoruz.

 7. KOŞU İzmir altılı ganyan programının son startını oluşturan ŞARTLI-4 koşuda; 3 ve Yukarı 12 İngiliz atı birincilik için 1900 metrelik çim pistte mücadele verecektir. 4 – RUN FOR RUYA , 1 – BABA MERDAN , 2 – WOUNDED ve 10 – VOLDEMORT kazanmasını beklediğimiz safkanlar olup, kuponlarda ayrımsız değerlendirilmesini öneririz… 

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

16 KASIM 2018 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 6 – 1 – 3 – 5
  2. AYAK: 5 – 4
  3. AYAK: 5 – RÜZGARBERK (BANKO)
  4. AYAK: 3 – 1 – 2
  5. AYAK: 1 – BABADÖKER (BANKO)
  6. AYAK: 4 – 1 – 2 – 10
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.