16 KASIM 2016 – İSTANBUL ALTILISI

ÇARŞAMBA günü İSTANBUL'da 7 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. 7'li Ganyan ve 7'li Please 1. Koşu ile saat 18:00'da, 6'Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 18:30'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

7 Kasım Çarşamba günü ikinci altılı (gece) programı olan İSTANBUL yarışları 7 koşulu bir program ile ekranlara gelecektir. 16 KASIM 2016 (16.11.2016) İstanbul at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU- (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN koşusu ile start alacak olan 8 safkan, 1300 mt.'lik kum pistte birincilik için mücadele vereceklerdir. Yedili Ganyan ve Yedili Please'nin başlangıç ayağı olan bu yarışta; 6 – DİŞİ ASLAN ve 2 – CHAMP LION öncelikli olarak kazanmaya yakın isimlerdir. 7 – HATCHE ve 4 – ISTANBUL HOUSE rakip olarak değerlendirilebilir.

2. KOŞU- (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-5 koşusu ise 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleşecektir. Altılı Ganyan heyecanın başlangıç koşusu olan bu yarışta; 1 – EXOTIC PRINCESS ve 7 – LUXEMBURG kazanmaya en yakın ikilidir… Rakip eklemek isteyenler; 8 – NO PARSADAN , 2 – STROM TRACKS ve 3 – ASLAN PARÇASI'na kuponlarında yer verebilirler.

3. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi ile İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda BEŞLİ GANYAN oyunu için ilk start verilecektir. 1500 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek koşuda; 2 – DURDEN ve 1 – BİRÜMİT kazanmasını beklediğim isimlerdir. Eksik koşmaları halinde; 3 – KRALINADAMI , 4 – SERDENGEÇER ve 5 – KIZIMDİLŞAH söz sahibi olabilecek safkanlar olup geniş kuponlarda değerlendirmeye alınması gerekir.

4. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN mücadelesi ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 5 – SİNEPS küçük kuponların sığınacağı liman olabilir. Ama en ciddi rakibinin de 3 – KHAN OF GHOST olacağını belirtmek isterim.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların HANDİKAP-16 yarışında ise; 4 – ŞAHİNTER , 7 – OĞLUM BARAN ve 3 – ASLANSÜTÜ şanslı gördüğüm safkanlardır. 

6. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-5 yarışı ile gerçekleştirilecek tabela ayağı 1400 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. Biraz riskli olacak belki ama 4 – CASH IN günün ilk banko safkanı olarak önereceğim isimdir. Burada tek atmamın sebebi ise son yarışında uzun bir süreden sonra start alan CASH IN galoplarında eski formuna kavuştuğu sinyallerini vermektedir. Bu yüzden altılı'nın beşinci ayağına ismini yazdırmasını bekliyorum…

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesi ile VELİEFENDİ'de günün son startı verilecektir. 14 safkanın katılacağı bu yarış 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 2 – PENGUEN yine burada bir diğer banko safkan olarak önerimdir.

16 KASIM 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 1 – 7 // 8 – 2 – 3
  2. AYAK: 2 – 1 // 3 – 4 – 5
  3. AYAK: 5 – SİNEPS // 3
  4. AYAK: 4 – 7 – 3
  5. AYAK: 4 – CASH IN (BANKO)
  6. AYAK: 2 – PENGUEN (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.