16 KASIM 2015 – ŞANLIURFA ALTILISI

 

16 KASIM 2015 – ŞANLIURFA ALTILISI

Bugün ŞANLIURFA’da bir altılı mevcut. Yedili Please ve Yedili Ganyan ayağı ise 2. Koşu’dan saat: 18:00‘da başlamaktadır. Altılı Ganyan ise, 3. Koşu saat 18:30’da 3 YAŞLI ARAPLARIN MAIDEN koşusu ile başlamaktadır. Değerlendirmelerimiz sonucu çıkan şablonumuz aşağıdadır. Herkese bol şanslar dileriz.

 

2. KOŞU: 1 – BABA MEHEY önde kaçacak, 3 – AYABAKAN ve 4 – PİRİŞTİNELİ kovalayacak ama yakalarlar ama yakalayamazlar… BABA MEHEY bu iki rakibi bakalım atlatabilecek mi mesafe kısa, kaçan kurtarır 🙂

3. KOŞU:  Altılı ayağının başlangıç koşusuna “MAIDEN” yerleştirmeyi artık adet haline getirdiler. Birde kalabalık ki, ayıkla pirincin taşını diyorlar resmen. Aklıma galoplar geldi bakayım dedim ÇALIŞARAK haricinde galop yapan at yok 🙂 Derecelere baktım iki at gözüme ilişti bu pist ve mesafede 1.30 yapmış ikiside… Bunlar, 4 – BENİM HAYATIM ve 10 – ROZBAHAR. Bende hiç kurcalamadım 4 ve 10 numaralı atlar buraya yeter diye düşündüm. Urfalıyam ezelden türküsünü söylemek istemeyenler için de 6 – 8 – 12 Rakip olarak sunuyorum.

4. KOŞU: 6 – SO HELP ME GOD orjinal kalitesiyle günün bankosu olur. Rakip olarak takibimde olan bir at var ama yetişir mi bilmiyorum 5 – ÇINARBAŞ süpriz de değerlendirilebilir. Sonuç olarak URFA burası.

5. KOŞU: 5 – 6 – 7 – 8 dışına çıkarsa URFA’dır der geçeriz.

6. KOŞU: 5 – SEMETEY OĞLU banko öneriyorum.

7. KOŞU: 3 – 8 – 11 – 12 bu ayağın kapalısı gibi duruyor. Tuttuğunuz atlar varsa ekleyin muhakkak MAIDEN sonuçta. Favori de gelebilir, Süpriz de gelebilir. Bende bu 4 at çıktı.

8. KOŞU: 1 – 2 – 4 – 5 – 8 yazarak URFA yı sonlandırıyorum… 

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!