16 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 16 HAZİRAN 2016 Perşembe günü AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 18:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

16 HAZİRAN Perşembe günü gecesi İZMİR Şirinyer HİPODROMU 8 koşulu bir yarış programına ev sahipliği yapacaktır. Günün önemli yarışı 6. Koşu’da 3 Yaşlı Arap safkanlarının katılımıyla gerçekleştirilecek olan KV-6 mücadelesi ile “BUCA KAYMAKAMLIĞI KOŞUSU” olacaktır. 16 Haziran İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: İzmir’de ilk 3’lü ganyanın başlangıç koşusu olan 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-5 mücadelesinde; Kazandığı yarış sonrası koruduğu formu ile 6 – PRINCESS WESTPORT banko olarak önereceğim bir isimdir. 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngiliz safkanlarının MAIDEN mücadelesi ile yedili ganyan oyunu başlayacaktır. 1100 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 5 – PART OF ME koşuyu kazanmaya en yakın safkandır. Rakip olarak 1 – EL CAPITAN değerlendirilebilir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)Yine bir MAIDEN mücadele ile İZMİR’de altılı ganyan oyunu başlayacaktır. 5 – PREDESTINATION (4 ile eküri) kazanmaya yakın gördüğüm isimdir. Tek atamayıp rakip yazmak isteyenler; 8 – RUN FOR ÖZGECAN , 6 – CHOCOLAT NOIR ve 7 – PRINCESS DI yazılabilir. Sürpriz için; 3 – BOSFORATA değerlendirilmelidir.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesi 2100 metre mesafeli kum pist koşusu ile Beşli Ganyan oyununa start verilecektir. 1 – FOR THE REST , 7 – KAYRAHAN ve 8 – HASSA öncelikli olarak koşuda şans verilmesi gereken safkanlardır. 11 – ZORDERİN , 5 – CEREMONY ve 4 – I NEED HERO rakip olarak yazılabilir.

5. KOŞU5 ve Yukarı Arap safkanlarının HANDİKAP-16 mücadelesi 1400 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecektir. 2 – MURATEFE , 8 – FETHİYE ve 9 – KUZİKO bu koşu için yeterli olacaktır. 1 – ALTINOLUK sürpriz yapabilir.

6. KOŞU: Günün önemli yarışı olan “BUCA KAYMAKAMLIĞI KOŞUSU” ile 3 Yaşlı Arap safkanlarının KV-6 mücadelesi ekranlara gelecektir. Çim yarışlarını dereceli sonuçlar ile kazanarak dikkatleri üzerinde toplayan 4 – İBİBİK bu koşuda BANKO olarak sizlere önereceğim safkandır.

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanlarının HANDİKAP-16 mücadelesi ile altılı ganyanın tabela ayağına start verilecektir. 1 – HARDRIDGE ve 2 – BABİ ikilisini ayrımsız şekilde kuponlara yazmak  gerekir. 3 – RIDE HIGH ve 5 – OLIVE KING hata kollayacak isimlerdir.

8. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-3 mücadelesi ile İZMİR’de günü sonlandırıyoruz. Bu koşuda rakiplerine göre daha hazır ve formda gördüğüm 1 – BAYKETENCİ tabelalarda bitirdiği yarışları geride bırakarak birinciliğe uzanmasını bekliyorum.

16 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 5 – PREDESTINATION // 8 – 6 – 7 // 3
  2. AYAK: 1 – 7 – 8 // 11 – 5 – 4
  3. AYAK: 2 – 8 – 9 // 1
  4. AYAK: 4 – İBİBİK (BANKO)
  5. AYAK: 1 – 2 // 3 – 5
  6. AYAK: 1 – BAYKETENCİ (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.