16 EKİM 2019 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda ÇARŞAMBA günü yapılacak olan 8 koşulu at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı 3. Koşu ile saat 15:00’da ekranlara gelecektir…

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

16 Ekim 2019 Çarşamba (16.10.2019) İSTANBUL 79. Yarış gününde;koşulu program bulunmaktadır. İstanbul at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR: 4 ve Yukarı Arapların katılacağı 2400 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek HANDİKAP-24/DHÖW mücadelesi ile VELİEFENDİ Hipodromu’nda Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 2 – ÇELİKMAN , 4 – ÖZEKAN , 5 – BERKALP ve 11 – AFACAN‘ı kuponlara ayrımsız yazmanızı öneriyoruz.

4. KOŞU: 3 Yaşlı 15 Arap atının start alacağı HANDİKAP-14/DHÖW yarışı ile Beşli Ganyan oyununun başlangıç ayağını izleyeceğiz. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte yapılacak koşuda; 1 – BELALI TUMBUL , 4 – CÖMERTOĞLU , 3 – KİMSE GEÇMEZ , 5 – ÖZGÜNSTONE ve 2 – HÜRREİS‘i yazarak bu ayağı sağlama alabileceğinizi belirtmek isteriz.

5. KOŞU: A. SEMİRAL BİLBAŞAR KOŞUSU KISA VADE-8 mücadelesi ile Dörtlü Ganyan’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 3 ve Yukarı 7 İngiliz atının katılacağı 2400 metrelik uzun mesafeli çim pist çekişmesinde; 2 – STALLION FALCON ve 4 – HOSLİ bu ayağın kapalısı olarak gördüğümüz isimlerdir. 3 – FARİLYALI ise diğer şanslı olarak geniş kurgularda etkili binicisi ile gözardı edilmemesi gereken safkandır.

6. KOŞU: ATIF ER KOŞUSU KISA VADE-8 yarışı ise, Üçlü Ganyan oyununun ilk ayağını oluşturmaktadır. 1500 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek mücadeleye; 3 Yaşlı 8 İngiliz atı katılacaktır. 4 – JACK SPARROW , 3 – GRASHOF , 2 – AGERA ve 1 – KIZIL TÜY çalışmalarımızda kazanmaya en yakın isimler olarak çıkmaktadır.

7. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN koşusuyla birlikte tabela ayağı ekranlara gelecektir. 1500 metrelik kum pistte yapılacak zorlu sınavda; 13 safkanın birincilik çekişmesini seyredeceğiz. 1000 metrelik galobunu iç pistte 1.01 yapan ve ŞEKER AYŞE orjini ile ilk defa kum pistte start alacak olan 2 – ÇOŞKU‘yu risk alarak banko olarak önereceğiz… Herkes favori çıkabilecek safkanları banko gösteriyor, bizler sürpriz arayan şablonlar oluşturduğumuz için bazen favorileri eleyerek geniş düşünerek o ayakta ki diğer safkanlara şans veriyoruz. Amaç burada kurgu oluştururken sizlere dikkat çeken isimleri sunabilmek…

8. KOŞU: 1600 metrelik çim pistte ki 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16 koşusu, günün son startını oluşturmaktadır. 14 safkanın katılacağı bu zorlu sınavda; Uygun grubu bulan 3 – DERİN DİYAR‘ın etkili pilotu ile birinciliğe uzanmasını bekliyoruz.

16 EKİM 2019 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU:

  1. AYAK: 2 – 4 – 5 – 11
  2. AYAK: 1 – 4 – 3 – 5 – 2
  3. AYAK: 2 – 4 // 3
  4. AYAK: 4 – 3 – 2 – 1
  5. AYAK: 2 – ÇOŞKU (BANKO)
  6. AYAK: 3 – DERİN DİYAR (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.