Loading...

16 ARALIK 2015 – KOCAELİ ALTILISI

16 ARALIK 2015 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 16 Aralık 2015 Çarşamba günü At Yarışı programında 7 koşu bulunmaktadır. 6‘Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 18:30 başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 4 – TURKISH EMPIRE ve 6 – ALKANHAN’ın ön plana çıktığı koşuda, 7 – POWER SUPRISE ve 8 – OĞLUM OZAN rakip olabilir.

3. KOŞU: 1 – DELİJET , 7 – GÖRÜNTÜ ilk önereceğim atlardır. Daha sonra; 6 – UNUTULMAZ , 3 – ANEMON FIVE ve 5 – KOCABATUR geniş kuponlarda bulunması gereken safkanlardır.

4. KOŞU: 2 – HEYCAN BİR , 5 – ŞANSI BOL rakiplerine göre bir adım önde olan safkanlardır. Daha sonra; 3 – SELAYATLI , 4 – KARPATLI en ciddi rakipleri olacaktır. Süpriz beklediğim isim ise; 8 – NIGHT SAFARI (son galobunda çok iyi görünüyor)

5. KOŞU: 2 – ANATOLIAN SUN günün bankosu olacaktır. M. KAYA bu atı getiremezse, en ufak hatasında 4 – BLACK FOX , 5 – PATATUKA ve 6 – FOULITA devreye girecek ciddi rakipleridir.

6. KOŞU: 7 – AKYAZILI DİLA ne yapacağımızı şaşırttı bizlere artık… Yazsan bir türlü yazmasan bir türlü… Çıkacak mı çıkmayacak mı bilmiyoruz ama mecburen yazıyoruz. Yazmadığımız zaman çıkar gelir bizleri yatırır.. Ama rakiplerini de vereceğim elbette… Sıralamam; 7 – AKYAZILI DİLA , 2 – GRAND MONTANA , 5 – KORHAN KAPTAN

7. KOŞU: Bu tür kısa mesafelerde “ROYAL ABJAR” gördümü dayanamıyorum maalesef. İlk at olarak önceliğim 6 – ROYAL STORY, kafayı alsa bitirebileceği mesafe olduğu için bu orjinli atları bu tür kısa mesafelerde hep yazarım. Daha sonra; 2 – CHARMING STORM , 4 – PERFECTUS ile bu ayağı da sonlandırmış olalım. 1400 mt. mesafede dişi at yazmam ve önermem ama çıkıp gelir o ayrı konu. Sizlerin tercihine kalmış tuttuğunuz atları yanlarına ekleyebilirsiniz. 

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.