16 AĞUSTOS 2019 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda CUMA günü yapılacak olan 8 koşulu at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı 3. Koşu ile saat 18:00’de ekranlara gelecektir…

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

16 AĞUSTOS 2019 CUMA (16.08.2019) İSTANBUL 53. Yarış gününde;koşulu program bulunmaktadır. İstanbul at yarışı tahminimiz şu şekildedir; 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İstanbul altılı ganyan programının başlangıç ayağında ekranlara gelecek olan HANDİKAP-15 mücadelede; 3 Yaşlı 11 İngiliz atının 1300 metrelik çim pistte ki birincilik çekişmesini seyredeceğiz. 5 – LUPO UNO , 6 – STAR DANCER , 8 – FERHAN , 2 – GOLDEN PASS ve 1 – FURI kazanmasını beklediğimiz safkanlar olarak gözükmektedir. 

4. KOŞU:2 Yaşlı İngilizlerin 1300 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirilecek ŞARTLI-1 koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 11 safkanın yarış hayatına merhaba diyecekleri bu zorlu sınavda; 4 – MAGIC MAN , 8 – MARAKAY , 9 – NEXT EPISODE , 3 – EL VALIENTO ve 6 – ZLATIBOR kuponlarda birlikte değerlendirilmesi taraftarıyız. 

5. KOŞU: AT YARIŞI YAZARLARI DERNEĞİ KOŞUSU KISA VADE-6 mücadelesiyle birlikte DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 3 ve Yukarı 6 İngiliz atının katılacağı 1200 metrelik kısa mesafeli çim pist çekişmesinde; 1 – MY BILLIONAIRE , 4 – DEMİRBÜKEN ve 3 – JETTAY çalışmalarımızda bir adım öne çıkan isimler oldular. 

6. KOŞU:CELAL BAYAR KOŞUSU AÇIK G-2 yarışta; 3 ve Yukarı 7 İngiliz atının 2400 metrelik uzun mesafeli çim pist mücadelesi ekranlara gelecektir. ÜÇLÜ GANYAN oyununun başlangıç ayağını oluşturan bu yarışta; Koruduğu formu ve etkili pilotuyla 2 – DISTANT SHINING günün ilk bankosu olarak kuponlara önerimizdir. 

7. KOŞU: 2200 metrelik kum pistte izleyeceğimiz tabela ayağında ki HANDİKAP-16/DHÖW yarışta; 4 Yaşlı 6 Arap atının birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. Uygun grup olması açısından 1 – AFACAN yine fotoyu önde geçmesi en muhtemel isim olarak gözüküyor. Tabi G. KOCAKAYA üst üste iki yarışta bindiği atları getirebilir mi izleyip göreceğiz. Çalışmalarımızda safkanlar öne çıktığı için kurgumuzu bu şekilde oluşturuyoruz. Sizler kuponlarınızda öncelikli olarak tuttuğunuz atları yazmayı unutmayın diyelim. 

8. KOŞU: 3 Yaşlı 7 Arap safkanın 1200 metrelik kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-2/DHÖW koşu ile programın son startı verilecektir. 1 – KORKMAZEFE ve 2 – MİRANBEY ikilisi burada yeterli olacaktır. 

16 AĞUSTOS 2019 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU: İstanbul banko altılı

  1. AYAK: 5 – 6 – 8 – 2 – 1
  2. AYAK: 4 – 8 – 9 – 3 – 6
  3. AYAK: 1 – 4 – 3
  4. AYAK: 2 – DISTANT SHINING (BANKO)
  5. AYAK: 1 – AFACAN (BANKO)
  6. AYAK: 1 – 2
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.