16 AĞUSTOS 2016 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 16 AĞUSTOS 2016 SALI günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu  1. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Günün ikinci yarış programı olan KOCAELİ'de SALI günü 6 koşu ekranlara gelecektir. Zayıf bir program gibi duran KOCAELİ'de yine banko isimlerimizi sizlere önermeye devam edeceğiz. Sunulan her tahminimizin veya şablonumuzun bir başka sitelerde tarafımızın izni olmadan yayınlanması durumunda itibar edilmemesini sizlere öneririz. Çünkü; Kendisini zeki gören bazı şahsiyetler, buradaki (altilim.net) at yarışı tahminlerini alarak kendi açtığı sitelerde paralı bir şekilde satmaya çalışmaktadır. Bunlar maalesef insanlık kavramını henüz idrak edememiş tiplerdir. Bunlar emeğin değerini bilmeyen zavallı insanlardır. Çok söylenecek söz var… Yaptıkları işin insanları kandırmaya yönelik olduğu apaçık ortadadır. Bizler, bu işe girmeden önce ne demiştik ? Gerek TUTTURURUZ, Gerek beraber 5'DE kalırız… Ama asla İNSANLIĞIMIZ'dan ödün vermeyiz. Kişiliğimize sahip çıkarız… Başkalarının emeklerini burada sizlere bizimmiş gibi göstermeyiz. Zaten herkes herşeyi biliyor, apaçık ortada…. GOOGLE kavramını bilemeyen insanlar bu şekilde yazıları kopyalayarak sağda solda paylaşırlar. GOOGLE önceliğini her daim YAZIYI İLK PAYLAŞAN SİTEYE verir. Gerisini SPAM olarak algılayarak kendisinden UZAKLAŞTIRIR… Bu yüzden söyleyecek daha fazla birşey yok. Siz kendinize mukayet olun yeter. Bizim için DEĞERLİ DOSTLARSINIZ… Yarışseverlerin günlük buraya akın akın ziyaret etmesi BİZLERİN SAMİMİYETİNDENDİR… Fazla da uzattık sanırım lafımızı… En iyisi tahminlerimize dönelim.

16 AĞUSTOS Kocaeli at yarışı tahminimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesi ile KOCAELİ'de Altılı Ganyan oyunu için start verilecektir. 2000 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu yarışta; 6 – IAN TAPP öncelikli olarak şans verilmesi gereken isim olduğunu düşünüyorum. Rakip olarak; En ciddi rakip 1 – LEO olacaktır. Geniş kuponlara ise; 2 – MEGAS ve 3 – MY SWEET LADY yazmadan geçmeyiniz. Sürprizi ise uygun kilosu ile 4 – HAŞİM AĞA yapabilir.

2. KOŞU: KOCAELİ'de BEŞLİ GANYAN oyunu için verilecek startta; 3 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-3 mücadelesini izleyeceğiz. 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu yarışta; 1 – BİRÜMİT ve 5 – KRALINADAMI ikilisinin yarışı kazanmaya en yakın safkanlardır. 2 – BABAESKİ ve 4 – KERİMBABA rakip olabilecek isimlerdir. 8 – PAROLA uygun bir yol bulması halinde tatlı bir sürprize imza atabilir.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-5 mücadelesinde; Ağır kilosuna rağmen grubun üzerinde olduğunu düşündüğüm 2 – RENGÜL küçük kuponlar da tek bırakılabilir. Rakip olarak ise; 6 – YOLAŞAN , 1 – ANEMON FIVE , 8 – GÜLERANA ve 4 – İLKSEN değerlendirilebilir.

4. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleşecektir. 1 – AĞA BAKIRTAŞ (4 ile eküri) günün ilk bankosu olarak önerebileceğim isimdir.

5. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin KV-6 yarışı ile KOCAELİ'de tabela ayağını izleyeceğiz. Günün beşinci ayağı olan bu koşuda; 2 – SASPUNAS'ı ön planda tutuyorum ve günün bir diğer bankosu olarak öneriyorum.

6. KOŞU: Günün son startı… son ayağı… 3 ve Yukarı İngiliz safkanların katılımı ile gerçekleşecektir. 1700 mt.'lik kum pistte ekranlara gelekce olan HANDİKAP-14 mücadelede; 4 – LONGLIVE yarışı kazanmaya en yakın safkan olarak görülmektedir. Rakip olarak ise; 3 – PENGUEN , 8 – KONIGIN ve 9 – SHERMAN OAKS değerlendirmeye alınabilir. Koşunun sürprize açılması durumunda ise; 1 – DOUBLE STEEL , 5 – MISS TURKEY ve 2 – DİLBAR söz sahibi olabilecek safkanlardır.

16 AĞUSTOS 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 6 – IAN TAPP // 1 // 2 – 3 // 4

2.AYAK: 1 – 5 // 2 – 4 // 8

3.AYAK: 2 – RENGÜL // 6 – 1 – 8 – 4

4.AYAK: 1 – AĞA BAKIRTAŞ (BANKO)

5.AYAK: 2 – SASPUNAS (BANKO)

6.AYAK: 4 – LONGLIVE // 3 – 8 – 9 // 1 – 5 – 2

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.