15 OCAK 2017 – İZMİR ALTILISI

PAZAR günü İZMİR'deki yarış programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 14:30'de, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

15 OCAK 2017 PAZAR günü İZMİR Şirinyer Hipodromunda gerçekleştirilecek olan gece yarışları 7 Koşulu at yarışı programını oluşturacaktır. 15 OCAK 2017 (15.01.2017) Pazar İZMİR at yarışı tahminlerimiz şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN koşusu ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu başlayacaktır. 1600 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz bu zorlu mücadelede; 2 – BAYDÖKER ve 3 – CAPILANO birinciliğe daha yakın bulduğum safkanlardır. Eksik koşmaları durumunda ise; 1 – ALİREİS , 7 – GRIFFON ve 5 – ENOPİ devreye girebilecek diğer şanslı isimlerdir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngiliz atların HANDİKAP-14 yarışı ile ALTILI GANYAN heyecanının başlayacağı koşu 1600 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. 5 – DEMİRSEMA ve 7 – SUN VALLEY ikilisinin önplana çıktığı bu mücadelede; 2 – PART OF ME ve 6 – WINGED VICTORY sürpriz yapmaya müsait olarak gördüğüm safkanlardır.

3. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 4 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-15 mücadelesi ile başlayacak olan BEŞLİ GANYAN ayağı 1900 mt.'lik kum pistte verilecek start ile gerçekleştirilecektir. Son koşularında BURSA'da başarılı performans sergileyen 10 – PIN UP pist değişikliğinden etkilenmez ise koşuda birinciliğin güçlü adayı olacaktır. Rakipleri ise; 7 – MONTELLA , 5 – RED QUEEN , 11 – AKOYA PEARL ve 1 – CİMİNLİ ise diğer şanslı isimler olup, hata kollayacak safkanlardır. 

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların katılacağı bu koşu ise; 1900 mt.'lik kum pistte yapılacak KV-6 mücadeledir. Etkili jokeyi ile tekrar start alan 9 – YOL BULAN bu grupta rahat bir şekilde potoya uzanmasını beklediğim safkan olup, günün ilk banko ismi olarak sizlere önerimdir.

5. KOŞU: 1600 mt.'lik kum pistte yapılacak ÜÇLÜ GANYAN'ın başlangıç ayağında ise; 4 Yaşlı Arap safkanların KV–8 mücadelesini izleyeceğiz. Birbirine denk güçte safkanların start alacağı bu yarışta; 5 – SAHİPBEY kazanmaya en yakın isimdir En ciddi rakibinin ise; 1 – ALPTUĞHAN olacağını söyleyelim. 2 – BARSKAN ise sürpriz yapmaya müsait bir isim olup, geniş kuponlara yazılmasını tavsiye ederim.

6. KOŞU: Bir diğer MAIDEN koşu ile ALTILI'nın tabela ayağı başlayacaktır. 1600 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta;  9 – PREDESTINATION ve 5 – FLASH IS BACK kazanmasını beklediğim ve öncelikli olarak tuttuğum safkanlar olduklarını belirteyim. Sonraki şanslılar ise; 6 – HIGH KING ve 4 – BOLD FALCON geniş kuponlarda yer verilebilir.

7. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-14 koşusu ile günün son startı verilecektir. 1900 mt.'lik kum pistte yapılacak HANDİKAP-14 mücadeleye 16 Arap atı katılacaktır. 2 – ERTEMİZ ve 15 – PİLEVNELİ öncelikli olarak kuponlarınıza önereceğim safkanlardır. Bu ikilinin galopları ve koşularını inceleme fırsatım oldu ve beğendiğimi açıkca söyleyebilirim. Mesafenin öncelikli olarak erkek safkanların lehine olduğunun da altını çizmekte fayda var. Ne yani dişiler kazanamaz mı dediğinizi duyar gibiyim. Elbette ki onlar da şanslı ama öncelik olarak erkek atların birinciliğe daha yakın olabileceği bir mesafe… Burada bahsetmiş olduğum ikili eksik koşar veya beklenilen yarışı sergileyemez ise rakipleri; 7 – LADY HATUN , 11 – GÖNÜL AVCISI (3 ile eküri) , 1 – NEVRUZ ÇİÇEĞİ , 4 – FIRATIN ÖFKESİ ve start sorunu yaşamaz ise 5 – ÖZPEMBE hata kollayacak isimlerdir.

15 OCAK 2017 – İZMİR ALTILI ŞABLONU: 

1. AYAK:  5 – 7 // 2 – 6

2. AYAK:  10 – PIN UP // 7 – 5 – 11 – 1

3. AYAK:  9 – YOL BULAN (BANKO)

4. AYAK:  5 – SAHİPBEY // 1 // 2

5. AYAK:  9 – 5 // 6 – 4

6. AYAK:  2 – 15 // 7 – 11 – 1 – 4 – 5

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.