15 OCAK 2017 – ADANA ALTILISI

15 OCAK 2017 PAZAR günü akşamı ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat: 18:00'da başlarkenALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile Saat: 18:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

15 OCAK ADANA'da PAZAR gecesi 7 Koşu'lu yarış ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı 4. Koşu'da; "HALİS KÖKBUDAK KOŞUSU" olacaktır. 15 OCAK 2017 (15.01.2017) Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngiliz safkanların 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-15 mücadele ile ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda günün ilk startı verilecektir. Bu koşu ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu başlayacaktır. 1 – ARDALI bu grubu bu kilo ile geçebilir mi kafalarda soru işareti oluşturuyor… Lakin eksik koşarsa; 3 – LAST POINT ve 2 – MY SWEET BOY koşuyu lehine çevirebilecek safkanlar olduklarını unutmayalım.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 4 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-4 koşusu ile başlayacak olan ALTILI GANYAN oyununda; Aynı zamanda günün ganyanı uygulaması da bulunmaktadır. 1500 mt.'lik kum pistte yapılacak yarışta; Son koşularında sürekli olarak tabela içinde kalan ve bir türlü potoya birinci olarak giremeyen 1 – HAKTAN BEY'in bu inadını kırmasını bekliyorum. Ama beklenilen koşuyu sergileyemez ise; En ciddi rakibi olacağını düşüdüğüm 2 – ASALETLİ hata affetmeden birinciliğe ortak olabilir. 7 – GECENİN SESİ , 3 – BERKALP ve 6 – BÜYÜK LODOS ise koşudaki sürprize müsait olan safkanlar olup, geniş kuponlara ekleyebileceğimiz isimlerdir.

3. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların MAIDEN koşusu BEŞLİ GANYAN'ın ilk ayağını oluşturacaktır. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte izleyeceğimiz bu zorlu mücadelede; 3 – ÇETREFİL ve 10 – POLİYANA ikilisinden birincilik bekliyorum. Bu ikili bu pist ve mesafede en iyi dereceye sahip safkanlardır… Daha sonra rakip olarak kuponlarınıza eklemek isterseniz; 6 – MELOŞ HANIM , 11 – SANGAM ve 8 – ÖZŞEKER'i önerebilirim. 

4. KOŞU: HALİS KÖKBUDAK KOŞUSU (KV-6) , 4 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı günün önemli yarışı olan bu koşu 1400 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. 1 – BORDONARO , 3 – LAGUARDIA ve 7 – KING CROWN kazanmasını beklediğim isimler arasındaki safkanlardır. Bu üçlüyü kuponlara ayrımsız olarak yazmak sigortalı bir yarış izlememize yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

5. KOŞU: 5 ve Yukarı Arap safkanların ŞARTLI-5 koşusu ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu için start verilecektir. 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek bu yarışa 7 Arap atı katılacaktır. 2 – DİLBER GÜLÜ ve 1 – BÜNYAN bu mesafelerde başarılı yarışlar sergilediklerinden dolayı öncelikli olarak tuttuğum isimlerdir. Küçük kuponlara bu ikiliyi yazarak şansımızı deneyebilirken; Geniş kupon yapan yarışseverlere sürpriz olarak 5 – HAYAL PERİSİ , 4 – KALENDER KIZ ve son yarışını beğenerek izlediğim 7 – TUMBUL TUMBUL gözlerden uzak tutulmaması gerektiğini belirtelim. 

6. KOŞU: 5 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-16 yarışı ile TABELA AYAĞI'nı izleyeceğiz. 2100 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 1 – KAMALIÇAŞ'ın kazanmasını bekliyorum. Eğer eksik koşarsa çok fazla rakibi var. Malum bizlerde ufak kupon veren bir platformuz bu yüzden kendi tuttuğunuz safkanları ekleme yapabilirsiniz.

7. KOŞU: ADANA'da son ayağa geldiğimizde yine bir MAIDEN mücadele için günün son startı verilecektir. 4 – BERKUK jokeyi Akın SÖZEN idaresinde artık MAIDEN'a veda etmesi gerektiğini düşündüğüm safkandır.

15 OCAK 2017 ADANA ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 1 – HAKTAN BEY // 2 // 7 – 3 – 6

2. AYAK: 3 – 10 // 6 – 11 – 8

3. AYAK: 1 – 3 – 7

4. AYAK: 2 – 1 // 5 – 4 – 7

5. AYAK: 1 – KAMALIÇAŞ (BANKO)

6. AYAK: 4 – BERKUK (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.