15 OCAK 2017 – ADANA ALTILISI

15 OCAK 2017 – ADANA ALTILISI

15 OCAK 2017 PAZAR günü akşamı ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat: 18:00'da başlarkenALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile Saat: 18:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

15 OCAK ADANA'da PAZAR gecesi 7 Koşu'lu yarış ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı 4. Koşu'da; "HALİS KÖKBUDAK KOŞUSU" olacaktır. 15 OCAK 2017 (15.01.2017) Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngiliz safkanların 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-15 mücadele ile ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda günün ilk startı verilecektir. Bu koşu ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu başlayacaktır. 1 – ARDALI bu grubu bu kilo ile geçebilir mi kafalarda soru işareti oluşturuyor… Lakin eksik koşarsa; 3 – LAST POINT ve 2 – MY SWEET BOY koşuyu lehine çevirebilecek safkanlar olduklarını unutmayalım.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 4 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-4 koşusu ile başlayacak olan ALTILI GANYAN oyununda; Aynı zamanda günün ganyanı uygulaması da bulunmaktadır. 1500 mt.'lik kum pistte yapılacak yarışta; Son koşularında sürekli olarak tabela içinde kalan ve bir türlü potoya birinci olarak giremeyen 1 – HAKTAN BEY'in bu inadını kırmasını bekliyorum. Ama beklenilen koşuyu sergileyemez ise; En ciddi rakibi olacağını düşüdüğüm 2 – ASALETLİ hata affetmeden birinciliğe ortak olabilir. 7 – GECENİN SESİ , 3 – BERKALP ve 6 – BÜYÜK LODOS ise koşudaki sürprize müsait olan safkanlar olup, geniş kuponlara ekleyebileceğimiz isimlerdir.

3. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların MAIDEN koşusu BEŞLİ GANYAN'ın ilk ayağını oluşturacaktır. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte izleyeceğimiz bu zorlu mücadelede; 3 – ÇETREFİL ve 10 – POLİYANA ikilisinden birincilik bekliyorum. Bu ikili bu pist ve mesafede en iyi dereceye sahip safkanlardır… Daha sonra rakip olarak kuponlarınıza eklemek isterseniz; 6 – MELOŞ HANIM , 11 – SANGAM ve 8 – ÖZŞEKER'i önerebilirim. 

4. KOŞU: HALİS KÖKBUDAK KOŞUSU (KV-6) , 4 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı günün önemli yarışı olan bu koşu 1400 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. 1 – BORDONARO , 3 – LAGUARDIA ve 7 – KING CROWN kazanmasını beklediğim isimler arasındaki safkanlardır. Bu üçlüyü kuponlara ayrımsız olarak yazmak sigortalı bir yarış izlememize yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

5. KOŞU: 5 ve Yukarı Arap safkanların ŞARTLI-5 koşusu ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu için start verilecektir. 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek bu yarışa 7 Arap atı katılacaktır. 2 – DİLBER GÜLÜ ve 1 – BÜNYAN bu mesafelerde başarılı yarışlar sergilediklerinden dolayı öncelikli olarak tuttuğum isimlerdir. Küçük kuponlara bu ikiliyi yazarak şansımızı deneyebilirken; Geniş kupon yapan yarışseverlere sürpriz olarak 5 – HAYAL PERİSİ , 4 – KALENDER KIZ ve son yarışını beğenerek izlediğim 7 – TUMBUL TUMBUL gözlerden uzak tutulmaması gerektiğini belirtelim. 

6. KOŞU: 5 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-16 yarışı ile TABELA AYAĞI'nı izleyeceğiz. 2100 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 1 – KAMALIÇAŞ'ın kazanmasını bekliyorum. Eğer eksik koşarsa çok fazla rakibi var. Malum bizlerde ufak kupon veren bir platformuz bu yüzden kendi tuttuğunuz safkanları ekleme yapabilirsiniz.

7. KOŞU: ADANA'da son ayağa geldiğimizde yine bir MAIDEN mücadele için günün son startı verilecektir. 4 – BERKUK jokeyi Akın SÖZEN idaresinde artık MAIDEN'a veda etmesi gerektiğini düşündüğüm safkandır.

15 OCAK 2017 ADANA ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 1 – HAKTAN BEY // 2 // 7 – 3 – 6

2. AYAK: 3 – 10 // 6 – 11 – 8

3. AYAK: 1 – 3 – 7

4. AYAK: 2 – 1 // 5 – 4 – 7

5. AYAK: 1 – KAMALIÇAŞ (BANKO)

6. AYAK: 4 – BERKUK (BANKO)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on YummlyShare on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
9 YORUM BULUNMAKTADIR.

SİZDE YORUM EKLEYİN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir