15 OCAK 2016 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 15 OCAK 2016 CUMA günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please Oyunu 1. Koşu ile Saat: 14:30’da başlarken, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile Saat: 15:00’de ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 7 – GURBETÇİLE bu sefer MAIDEN’a veda etmeye daha da yakın diye düşünüyorum. Rakipleri; 6 – ÖZDORUK ile 3 – BERSİMO görülüyor.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 8 – SEVEN AND SEVEN bir önceki yarışından sonra 7 kg eksiği ile bu yarışa katılması avantajına yarayabilir. Daha sonra 6 – FIRST IS FIRST en ciddi rakibi olacağını düşünüyorum. Bu iki safkanın eksik koşması durumunda 1 – GRAND MONTANA ağırlığını koymaktan çekinmeyecektir.

3. KOŞU: 1 – CERRAH , 6 – GENÇTAY , 9 – SABIRLICAN ve 10 – SUBAŞI sıralamasını bozmadan kuponlara yazmak gerekir. Bu ayakta süprize imza atmasını beklediğim iki isim ise; 8 – GÖREME ve 11 – MÜŞTAK ters bir yarış çıkarabilirler.

4. KOŞU: 5 – KUTLUKHAN bu defa MAIDEN’a veda edecektir…

5. KOŞU: 5 – TORAMAN , 2 – NASUHOĞLU ve 3 – RUAT arasında bir yarış izleyeceğimizi düşünüyorum.

6. KOŞU: Kalabalık bir koşu ve bana biraz süpriz atların gelebileceği yarış tipi gibi geldi. Bu yüzden sıralamam şu şekilde olacaktır; 5 – DOLU DİZGİN , 6 – ELİ KINALI (dikkat) , 3 – BESSEY , 11 – RENGÜL , 10 – KOŞUCU ve 9 – GÜNYÜZÜ olarak bu ayağı geçebiliriz.

7. KOŞU: 8 – INDIAN RAJDA günün bir diğer bankosu olacaktır.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.