15 OCAK 2016 – İZMİR SİSTEM ALTILISI BY HİKO

İZMİR 15 Ocak 2016  Cuma  günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 18:00’de, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): İzmirde ilk koşacak olmasına rağmen 4 – TOUGH ROCK önde kuracağı sert tempo ile koşuyu kazanabilir tabi 1 – BEST GUNNER müsade ederse.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 – ŞANLIKAYA’nın kazanması bana göre normal bir sonuç olacaktır 2 – GO GREEN ve 3 – HAKİME etkili olabilecek diğer isimler 1 – SONG BLUE koşunun sürprizi.

3. KOŞU: 3 – MAZIKIRAN ve 1 – HORASANGÜNEŞİ eşit şansa sahip atlar. 7 – MARSİLYA bir sürprize imza atabilir.

4. KOŞU: 2 – BARBUN ONUR ve 8 – ZAMAN PRENSİ mücadelesi olur kanısındayım 7 – YANARAĞA bu iki ata rakip gözüküyor 11 – ESENTEPE eküri avantajıyla bir yerlere gelebilir(İzmirde 4 yaşlı arapların maiden koşularında 3 yıldır ilk 4 atın dışına çıkmamış)

5. KOŞU: 5 – TURABİ günün bankosudur.

6. KOŞU: 5 – WEMBLEY ve 2 – CEM CEM yeterli yanlız 7 – YORKVİLLE QUEEN’i biryerlere not edin.

7. KOŞU: Günün ilk maiden koşusundaki gibi puana göre ilk 4 at yeterli. Bunlar 7 – TIRPANBEY, 2 – GÖNÜL FIRTINASI, 10 – SELVİHAN, 4 – HÜSNÜBALA, son ayak olması ve sürpriz bir at diyenlere tavsiyem 9 – İSKENDERİYE.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.