15 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILISI


15 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 15 NİSAN 2016 CUMA günü AT YARIŞI Programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

Bir günlük aradan sonra yine tahminlerimi sunmaya kaldığım yerden devam edeceğim. Kusura bakmayın bazen işlerden dolayı aksaklıklar oluyor ve bu durumda sağolsun BY-HİKO değerli büyüğüm yardımıma koşuyor. Hakkı ödenmez… Sizlere en iyi çalışmaları sunmaya gayret gösterdiğini bir kez daha altını çizmek isterim. Aynı şekilde ben de elimden gelenin en iyisini yorumlamaya çalışıyorum. Bakalım Cuma günü İzmir’de bizleri neler bekliyor.

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Yedili ganyanın başladığı koşu MAIDEN bir mücadele. 3 Yaşlı İngilizlerin start aldığı bu koşuda; 4 – DEATH RACER öncelikli olarak MAIDEN’a veda etmesini beklediğim safkandır. Daha sonra; 8 – IMMIGRANT , 1 – ALTINBEŞİK ve 11 – SELİMBEY rakipleri olarak düşünebilir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Araplar Handikap-14 bir mücadele. 3 – YORUM uzun mesafeli koşularda başarılı yarışlar çıkaran bir safkan değerlendirmeye alırken dikkat etmenizi öneririm. Rakip olarak ise; Koşunun favori ismi 4 – DURUKIZ , 5 – RÜYAGİBİ ve 1 – ALHABER kuponlar da bulunabilir.

3. KOŞU: Beşli ganyan ayağında yine bir MAIDEN mücadele yer almaktadır. 2 – CALIFORNIA DREAM , 3 – CEMALETTİN BEY ve 1 – ARCHMAN arasında geçeceğini düşündüğüm bu koşuda 7 – HANTAYWEE ve 4 – FELEKSOR süprize imza atabilir.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizler ŞARTLI-3 mücadele ile dörtlü ganyan oyunu başlayacaktır. 5 – MANOUSH öncelikli olarak tuttuğum safkandır. Daha  sonra rakip olarak; 1 – SKYLANDER ve 2 – ITS TIME TO SEA yazılabilir. 4 – ÇARÇIRA belki 200 günlük aradan sonra çıkıp gelir. Belli olmuyor bu atların hali, jokeylerin hali… Yani o an ki ruhi durumlarına bağlı olarak süprize imza attırabilir. Uzun lafın kısası ROYAL ABJAR yavrusu 1200 mt. lik bir koşu ve uzun ara vermiş bir safkan eğer iyi hazırlandıysa çıktığı gibi bitirebilir.

5. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizler HANDİKAP-14 koşusunda; 1 – HURRICANE FLY banko olarak önermek istiyorum.

6. KOŞU: 4 Yaşlı Araplar HANDİKAP-13/DHÖW mücadele ile tabela ayağı koşulacaktır. Bu koşu tatlı süprizlere gebe olabilecek bir koşu türüdür. Öncelikle uyarmak istedim, daha sonra tahminlerime geçecek olursak; 5 – GALAPAGOS ve 9 – İNSUYU çalışmalarımda ilk çıkan safkanlardır. Daha sonra; 2 – KORATEŞ ve 6 – ARAP TURGAY rakip olarak yazılabilecek isimlerdir. 11 – UTKANER ve 15 – FERAY SULTAN süprize imza atabilir düşüncesindeyim.

7. KOŞU: Altılı ganyanın son ayağını ise; 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4/DHÖW mücadele ekranlara gelecektir. 1 – DORABEY burada rakiplerine üstünlük sağlayacaktır. Günün ikinci bankosu olarak önerimdir.

 

15 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 3 // 4 – 5 – 1
  2. AYAK: 2 – 3 – 1 // 7 – 4
  3. AYAK: 5 // 1 – 2 // 4
  4. AYAK: 1 – HURRICANE FLY (BANKO)
  5. AYAK: 5 – 9 // 2 – 6 // 11 – 15
  6. AYAK: 1 – DORABEY (BANKO)


SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!