15 MAYIS 2017 – ŞANLIURFA ALTILISI

ŞANLIURFA Hipodromu 15 Mayıs PAZARTESİ, haftanın ilk günü ve ikinci yarış programı olan 8 koşuya ev sahipliği yapacaktır. YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE 2. Koşu ile saat 18:30’da, ALTILI GANYAN oyunu ise 3. Koşu saat 19:00’da başlayacaktır. Şanlıurfa at yarışı tahminlerimiz şöyledir;

1. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların 1200 mt.’lik kum pistteki MAIDEN yarışı ile URFA’da günün ilk startı verilecektir. 10 – NAZEYİN KIZI ve 4 – KRAL SENSİN ikilisi önplana çıkan safkanlar olup, koşuda sürprizi 7 – VELATŞAHİN ve 9 – BABASININBİRTANESİ yapabilir, dikkat.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arap safkanların HANDİKAP-16 koşusu ile YEDİLİ ayağı başlayacaktır. 1900 mt.’lik kum pistte yapılacak mücadelede; 2 – MIZARBEYİ , 1 – YALNIZKARTAL (4 ile eküri) , 3 – KARAÇDAĞLI ve 6 – KARAUÇAK değerlendirilebilir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Urfa’da YEDİLİ almayı bırak ALTILI’yı almak bile ÇOK ZOR… O yüzden bu tip Hipodromlara küçük oyun yapmak mantıklıdır. Önceden hazırlanmış senaryoları sadece canlı yayında izliyoruz gibime geliyor. Hayatta ELAZIĞ, URFA ve DİYARBAKIR yarışlarını illa oynayayım diye HEVES ETMEDİM. Çünkü bizim çalışma stilimize ters yerler. Yine de sizler için oturup çabalayıp katkı sağlamak istiyoruz. Oynayan dostlarımıza, kardeşlerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Lakin her zaman diyorum bu tip yarışlarda öncelik kendi kurgunuz olsun. Daha sonra bizlerin değerlendirmelerine bakabilirsiniz. Evet her defasında UFAK KUPON çağrımızı yineliyoruz. Sırf sizler büyük kaybetmeyin diye. Lafı uzatmadan gelelim ALTILI ayağına; 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 yarışı için 1900mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz mücadelede; 9 – SARAÇ KIZI‘nın son koşularını ölçü almıyorum, tamamen binici hatalı yarışlarda tabela yapamadı. Bu defa H. ALTUNKILIÇ ile birinciliğin güçlü adayı olmasını bekliyorum. Rakipleri ise; 4 – SANGRIA , 1 – KAKTEE , 3 – TAY BİKE , 6 – DARK CHOCOLATE ve 2 – KARA GÖZLÜM değerlendirilebilir.

4. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA EKRANLARA GELECEKTİR. 3 Yaşlı 15 Arap safkanın katılacağı günün bir diğer MAIDEN koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 7 – TEKDELAL , 8 – ASİLCAN , 6 – ŞAH SİNAN , 2 – GÜRLERBEY ve 10 – KOŞAN PAKİZE sigortalı bir yarış seyrettirir bizlere…

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-3 mücadelesi ile DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 5 – OZİBEY burada rakiplerinden bir adım önde olmasından ötürü, günün ilk bankosu olarak seçtiğim isimdir.

6. KOŞU: 12 İngiliz safkanın, 1200 mt.’lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-14 yarışta: 1 – DİŞİDİ ve 8 – YALNIZLAR GARI ikilisi korudukları formu ile burada ayrımsız olarak kuponlara yazılmasını önereceğim isimlerdir.

7. KOŞU: Tabela ayağında yine bir MAIDEN koşu ekranlara gelecektir. 3 Yaşlı 15 Arap atının zorlu birincilik çekişmesinde; 10 – EDESSA , 12 – NEHİR GÜZELİ , 6 – PATOZ , 3 – DEDE RASİM , 14 – TONTON NİNE (11 ile eküri) ve 4 – İNCE CUMALİ sıralaması benim çalışmalarımda çıkan safkanlardır.

8. KOŞU: 1400 mt.’lik kum pistte yapılacak günün son mücadelesi ŞARTLI-3 koşu olacaktır. 4 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı yarışta; 13 – JUNGLE LION (15 ile eküri) günün bir diğer banko ismi olarak sizlere sunuyorum…

15 MAYIS 2017 – ŞANLIURFA ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 9 – SARAÇ KIZI // 4 – 1 – 3 – 6 – 2

2. AYAK: 7 – 8 – 6 – 2 – 10

3. AYAK: 5 – OZİBEY (BANKO)

4. AYAK: 1 – 8

5. AYAK: 10 – 12 – 6 – 3 – 14 – 4

6. AYAK: 13 – JUNGLE LION (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.