15 MAYIS 2017 – BURSA ALTILISI

BURSA OSMANGAZİ Hipodromu 15 Mayıs Pazartesi günü 6 koşulu bir yarış programına ev sahipliği yapacaktır… Haftanın ilk günü ve ilk yarış yeri olan BURSA Hipodromunda; 1. Koşu ile Altılı Ganyan’ın ilk ayağı için saat 15:30’da günün ilk startı verilecektir. OSMANGAZİ Hipodromu’nda günün önemli mücadelesi ise; 3. Koşu’da ekranlara gelecek olan “JANDARMA KOŞUSU” olacaktır. Koşuya 3 Yaşlı 9 İngiliz atı katılacak olup, KISA VADE-7 mücadeledir. Bursa at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)DİKKAT GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 4 ve Yukarı İngiliz safkanların start alacağı ALTILI GANYAN’ın başlangıç koşusunda; 1900 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecek HANDİKAP-16 mücadeleyi izleyeceğiz. 1 – LITTLE BIRD , 7 – STORMBELL , 2 – WHO IS THAT CHICK ve 3 – PIN UP burada yeterli olacaktır. 

2. KOŞU: 1400 mt.’lik kum pistte yapılacak HANDİKAP-14 koşu ise BEŞLİ GANYAN oyununun gerçekleştirileceği mücadeledir. 3 Yaşlı 11 İngiliz atının katılacağı yarışta; 5 – NAMTAR ve 1 – BERBATOV ikilisi öncelikli olarak birinciliğe yakın duran isimlerdir. 3 – JETTAY sürpriz arayanların değerlendirmesini önereceğim isimdir.

3. KOŞU: “JANDARMA KOŞUSU” Bursa’da günün önemli mücadelesi olarak ekranlara gelecek KISA VADE-7 yarışa 3 Yaşlı 9 İngiliz atı katılacaktır. 1800 mt.’lik kum pist üzerinde yapılacak koşuda; 4 – PEPITO pist değişikliğinden etkilenmez ise etkili binicisi ile fotoya uzanmasını beklediğim isimdir. Günün ilk banko safkanı olarak önereceğim, geniş kupon yapanlar yanına çok at yazarak geçebilirler… Şayet bende bir iki at ile geçilecek gibi durmuyor.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi, ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturacaktır. 1400 mt.’lik kum pistte seyredeceğimiz yarışta; 1 – DOLUDİZGİN , 5 – PAMUK NİNE , 4 – GÜNYÜZÜ ve 6 – RİO KARNAVALI şanslı gördüğüm safkanlardır.

5. KOŞU: 1900 mt.’lik kum pistte tabela ayağı için 4 ve Yukarı 12 İngiliz safkanın ŞARTLI-2 koşusu ekranlara gelecektir. 5 – TORO TORO ve 4 – TAMERLANO ikilisinden birincilik bekliyorum. Sürprizi ise; 6 – DİDİ KOÇİ , 3 – SELAHATTİNBEY ve 2 – SADIK AĞA değerlendirilebilir.

6. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların 1200 mt.’lik kısa mesafede gerçekleştirecekleri MAIDEN mücadelede; 4 – CÖMERT ÇOCUK bir adım daha önde olduğundan, günün ikinci bankosu olabileceğini düşünüyorum.

 15 MAYIS 2017 BURSA ALTILI ŞABLONU: 

 1.AYAK:  1 – 7 – 2 – 3

 2.AYAK:  5 – 1 // 3 

 3.AYAK:  4 – PEPITO (BANKO)

 4.AYAK:  1 – 5 – 4 – 6

 5.AYAK:  5 – 4 // 6 – 3 – 2

 6.AYAK:  4 – CÖMERT ÇOCUK (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.