15 MART 2020 – ADANA AT YARIŞI TAHMİNİ

15 Mart Pazar günü ikinci yarış yeri olarak seyredeceğimiz ADANA YEŞİLOBA Hipodromu‘nda 7 koşulu altılı ganyan programı yer almaktadır. 15 Mart 2020 (15.03.2020) Adana at yarışı oyunu 2. Koşu ile saat 19:00‘da başlayacaktır.

Adana 32. Yarış günü programı için hazırladığımız 7 koşulu at yarışı tahminlerimiz ile altılı ganyan kurgularınızda yardımcı olmayı hedefliyoruz… Burada sunulan tahminlerin yanı sıra, sizlerin de hazırlamış olduğu tahminleri, kolay bir şekilde siteye gönderebileceğinizi belirtmek isteriz. Bu yazımızın sonunda “Sizlerden Gelen Tahminler” bölümünde gerekli alanları doldurarak (lütfen geçerli mail adresinizle) ve her ayağı bir satıra gelecek şekilde yani alt alta yazıp yollarsanız (yan yana yazılan tahminler onaylanmaz), onaylayıp yayınlanmasını sağlarız… Bu sayede yarışseverlerin bir araya geldiği bu platformda herkesin takip ettiği safkanlar ve oynayacağı altılılar ortak bir noktada değerlendirilmiş olacaktır… Birinin gözünden kaçanı, diğeri yakalayıp paylaşabilir. Farklı tahminleri inceleyerek kendi altılı kurgunuzu yaratmanıza olanak sağlanacaktır.

 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)5 ve Yukarı Arapların katılacağı 1900 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-16/DHÖW/Dişi mücadelesiyle Altılı Ganyan oyunu başlayacaktır. Çalışmalarımızda öne çıkardığımız 1 – KIRKDOKUZ ve 3 – PRENSES ASLI‘yı öncelikli olarak kurgularda değerlendirmenizi öneririz. 2 – DİLBER GÜLÜ , 5 – ALANKOZ , 6 – UÇURAN ve 7 – HIZLI ZELİŞ eksik koşması halinde devreye girebilecek diğer şanslılardır. 

 3. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN koşusu ise Beşli Ganyan’ın başlangıç startını oluşturmaktadır. 1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek zorlu sınavda; 3 – DAINTREE , 10 – SULTANIM , 4 – HIZLI HAN , 5 – KING ATLAS ve 1 – BABA ÇAĞLAR sıralamasını bütçenize göre kurgulayabilirsiniz. 

 4. KOŞU : TARSUS ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI KOŞUSU KISA VADE-6/Dişi yarışıyla birlikte Dörtlü Ganyan oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte yapılacak olan günün önemli mücadelesinde; 4 ve Yukarı 6 İngiliz atı start alacaktır. 1 – JAMALA , 6 – ROTASIZ SEYYAH ve 3 – HAZELEYES kazanmaya en yakın isimler olduklarını düşünüyoruz. 

 5. KOŞU 3 Yaşlı 6 İngiliz safkanın bir araya geleceği Üçlü Ganyan’ın başlangıç ayağında ise; 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek HANDİKAP-15 yarışı izleyeceğiz. 1 – DELİ TAHİR ve 3 – APRIL ONE ikilisi fotoyu önde geçmeye en müsait isimlerdir. 

 6. KOŞU 4 Yaşlı Arapların katılacağı tabela ayağında ki KISA VADE-6/DHÖW mücadele ise, 1900 metrelik kum pist üzerinde ekranlara gelecektir. Koruduğu form durumuyla 1 – TAŞIYICI‘nın fotoyu önde geçmesini bekliyoruz. 

 7. KOŞU 4 ve Yukarı İngilizlerin 1500 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri HANDİKAP-17 yarışı ise, programın kapanış ayağını oluşturmaktadır. 2 – PANCHMAHAL , 5 – PALAWAN ve 4 – ROUGHNECK yeterli olacağını düşündüğümüz safkanlardır. 

 

15 MART 2020 – ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 1 – 3 // 2 – 5 – 6 – 7
  2. AYAK: 3 – 10 – 4 – 5 – 1
  3. AYAK: 1 – 6 – 3
  4. AYAK: 1 – 3
  5. AYAK: 1 – TAŞIYICI (BANKO)
  6. AYAK: 2 – 5 – 4
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.